Vloženým středečním 7. kolem pokračovalo play-out extraligy házené mužů. Nové Veselí si to s Jičínem rozdalo v souboji dvou nejlepších celků pětičlenné tabulky.

Celý první poločas se nesl ve znamení velké přetahované. Ani jednomu z týmů se nepodařilo výrazně odskočit, ale do šaten přece jen odcházeli o gól spokojenější domácí.

V nedělním okresním derby zdolali fotbalisté Nové Vsi (světle žluté dresy) rezervu Vrchoviny (v šedém) na její půdě 1:0 díky brance Starého deset minut před koncem.

Mírně navrch ale měl Jičín, který si celý druhý poločas hlídal své vedení. To se mu povedlo, Veselí se tak vrátilo domů bez bodu.

EXTRALIGA HÁZENÉ MUŽŮ, PLAY-OUT - 7. KOLO
JIČÍN - NOVÉ VESELÍ 29:28
Sestava a branky N. Veselí: Schams, Martin Štohanzl – Flajsar 8/3, Ogoun 5, Koníček 3, Navrátil 3, Krejz 2, Štěpán 1, Jochman 1, Melichar 1, Miroslav Štohanzl 1, Dlouhý 1, Popela 1, Halíček 1. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Vyloučení: 3:2. ŽK: 0:0. Poločas: 15:14.