Počínání svého svěřence bedlivě sledoval klubový trenér Bohumil Vožický, kterého výsledky ani moc nepřekvapily. „Tady se nedá hovořit o nějaké momentální formě. Tomáš má vysokou výkonnost dlouhodobě,“ líčil a dodal: „V této době se na turnajích v Praze schází prakticky kompletní česká špička a já si nevybavuji, že by se někdy nedostal aspoň do semifinále.“

Hlavně ve druhém turnaji v pořadí získal Tregler velmi cenné skalpy. Vše vyšperkoval finálovou výhrou nad bývalým reprezentantem Antonínem Gavlasem, kterému nedaroval ani set. „To byla samozřejmě velmi cenná výhra. Já si ale vážím i té v semifinále. S Tomášem Konečným jsem několik zápasů poslední dobou prohrál. Jsem rád, že se mi povedlo mu to aspoň trochu vrátit,“ uvedl.

Extraliga je uprostřed své dvoutýdenní pauzy, v pátek HB Ostrov čeká domácí zápas proti Hradci Králové. „Tento týden budeme trénovat s kluky společně v Brodě. Stejně tak ten další. Chceme zvládnout poslední dva zápasy základní části a pak už se půjde do play-off,“ nastínil Tomáš Tregler svůj nejbližší program.