„Bude vyprodáno, zbývá posledních pár míst," říká manažer brodského týmu Miroslav Jinek. Dá se říci s jistotou, že bude překonán divácký rekord a na samotnou atmosféru se těší i samotní hráči, kteří vycítili podporu fanoušků už v Hradci Králové, kam je přijela povzbudit početná skupina na oba zápasy a rozloučili se s nimi pokřikem „do Brodu, do Brodu, všichni jedem do Brodu."

Zazní We Are the Champions?

„V Brodě bude vyprodáno, takže se všichni těšíme moc. Bude to velká bitva a jsem na to zvědavý, jak to bude. Myslím si, že to budou podobné zápasy. Ale do Hradce už jet nechci. V úterý to chci v Brodě oslavit," má jasno Pavel Širuček. Ve stejném duchu pokračoval brodský trenér Tomáš Demek. „Náš cíl byl v Hradci alespoň jeden zápas vyhrát. Věřím, že to kluci nastartovali. Je plná hala, a to nás požene. Doma jsme nebezpečnější. Budou to bitvy, které bude rozhodovat i štěstí v koncovkách. Rozhodně si nemyslím, že je doma přejedeme lehce, to určitě ne," říká Demek.

Na zápase nebude chybět ani velký fanoušek brodských hráčů Freddie Bresky (Jaroslav Bresky – pozn. autora), který od listopadu pomáhá vytvářet skvělou atmosféru v podobě písniček od Frediho Mercuryho. „Jsem odmalička obdivovatelem Petra Korbela a na podzim jsme se i s panem Jinkem potkali v Hradci. Domluvili jsme se, že to vyzkoušíme, a v listopadu proti El Niňu se vyhrálo a chytlo se to," vysvětluje začátky spolupráce. A jak tipuje domácí zápasy? „Jsem v tomto optimista. Brod vyhraje 3:1 a v úterý si zazpíváme We Are the Champions," dodává.