Na domácím turnaji se nejlépe vedlo nejmladším hráčkám. První zápas proti Jihlavě začal sice gólem hráček z krajského města. Světelská děvčata se ale nezalekla a zápas vyhrála 3:1.

Dobrou formu si udržela také pro zápas s Meťákem České Budějovice. Tam se zaskvěla hlavně Lenka Tlapáková, která vstřelila hned tři góly a přispěla k výhře 4:0 největší měrou. Do utkání s Pelhřimovem šla děvčata ze Světlé s jednou změnou. Brankářka Vančurová si chtěla okusit hru v poli. Po několika chybách vstřelila rozhodující branku skvěle hrající Veronika Císařová. Úplný klid dal až gól Tlapáková do prázdné branky.

V Ledči nad Sázavou, kde světelské týmy hrají své domácí turnaje, se na konci roku představily také juniorky. Ty byly velmi oslabené, z různých důvodů totiž chyběla hned čtveřice hráček. Navíc v prvním zápase chyběl i trenér Rosecký, zápas tak odkoučovala hráčka Tereza Kolouchová. Proti Soběslavi Světlá potvrdila roli favoritů a vyhrála i díky třem gólům Kapcové 6:2.

Druhý zápas Světlé byl proti nepříjemnému Benešovu. Ten je v soutěži známý nejen svou tvrdou hrou, ale také slovními obraty, které nejsou sportovní. Jako první se v zápase prosadila Klára Kapcová a hned po ní Dája Kořánová. Po vyrovnání zápasu a gólu Kukeňové na 3:3 se ale začaly dít věci.

„Podobně jako v minulém zápase, kdy nedohrály s Benešovem dvě naše hráčky, se soupeř uchýlil k tvrdé, až zákeřné hře. Během chvilky nám vyřadily tři hráčky," řekl trenér děvčat Tomáš Rosecký.

Kukeňové i Kolouchová se do zápasu zvládly vrátit. Kautská ovšem takové štěstí neměla.

Ve třetí třetině se potlučená sestava vzepjala a i přes ztrátu 3:4 dokázala vyrovnat Nikola Slavíková. Bohužel ale děvčata opět dostala gól a s Benešovem prohrála již potřetí za sebou o gól. „Věřím, že v posledním vzájemném zápase jim vše vrátíme. Pokud to přežijeme," dodal s nadsázkou Rosecký.

Poslední hrací víkend v prosinci si zahráli také starší žáci. Ti si na turnaji ve Žďáře nad Sázavou připsali výhru 24:4 nad žďárskými Benjamins, a prohru s A týmem Žďáru 8:16.