Hrálo se tempem dvanáct minut plus tři sekundy bonifikace za každý tah pro každého hráče na partii a celkem sedm kol.

Vítěz ztratil jen půl bodu

Vítězství si z Havlíčkova Brodu opět odvezl kandidát mistra Roman Vincze z Gordic Jihlava, který vybojoval 6,5 bodu. Jedinou půlku bodu ztratil s druhým hráčem celkového pořadí a vítězem seniorské kategorie Karlem Brodinou, na třetím místě skončil Václav Paulík, oba hráči z Jiskry Havlíčkův Brod získali pět bodů.

Prvenství v jednotlivých hodnocených kategoriích:

Neregistrovaní a hráči do ELO 1 500: vítěz Vladislav Havelka (Jiskra Havlíčkův Brod). Žáci: Jakub Satrapa (Jiskra Havlíčkův Brod). Ženy: Zuzana Podrazská (Jiskra Havlíčkův Brod.

Do seriálu se již zapojilo devětačtyřicet hráčů, další zájemci jsou vítáni.

Osmý turnaj šachového seriálu je na pořadu příští pátek 5. února od 16.30 hodin. Hrát se bude, jako již tradičně, v klubovně šachového oddílu TJ Jiskra ve sportovní hale v Ledečské ulici. Hrát se bude sedm kol s tempem 15 minut na partii.