Ten za sebou nechal oba kandidáty mistra, Lukáše Karáska i Romana Vinczeho, a v sedmikolovém turnaji vybojoval 6,5 bodu!

S půlbodovou ztrátou skončil Lukáš Karásek, třetí se dvěma porážkami byl Roman Vincze (oba KM z Gordic Jihlava), na čtvrtém místě pak Karel Brodina se 4,5 body. Následovalo sedm hráčů se čtyřmi body.

Příjemným překvapením bylo umístění a bodový zisk nejmladšího účastníka turnaje, Jakuba Satrapy.

S body i umístěním jsou určitě spokojeni i šachisté Jan Mottl a Petr Radvanovský.

Žákovskou kategorii vyhrál tedy Jakub Satrapa před Tomášem Pibilem a Petrem Štůlou.

Devátý turnaj seriálu se uskuteční v pátek 21. února, a to jako vždy od 16.30 hodin v klubovně šachu Jiskra Havlíčkův Brod ve sportovní hale v Ledečské ulici.

Turnaj je určený pro všechny zájemce,  začátečníky či pokročilé. Kdo  přijde, ten také hraje.