Předchozí
1 z 12
Další

Markéta HejkalováMarkéta HejkalováZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniMarkéta Hejkalová

spisovatelka a nakladatelka, Havlíčkův Brod

Těžká otázka. Dokončení obchvatu. Kultura a umění ve městě si zaslouží podporu. Ale u mě spíš než sliby rozhoduje důvěra v konkrétního člověka. Uvítala bych, kdyby se změnila kultura jednání a styl chování některých úředníků města vůči obyvatelům a podnikatelům.

Klikněte pro vyplnění ankety.Klikněte pro vyplnění ankety.Zdroj: DeníkCo rozhodne volby ve vaší obci? Zapojte se do ankety Deníku

Co rozhodne volby ve vaší obci? Jaké bude stěžejní téma komunálních voleb právě u vás? Budeme rádi, když nám dáte vědět. Zapojte se do předvolební ankety Deníku na webu denik.cz/volbyuvas, nebo kliknutím na logo.

Jana VejsadováJana VejsadováZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniJana Vejsadová

trenérka paměti, Havlíčkův Brod

Rozhodně dokončení obchvatu Havlíčkova Brodu. Pravidelně se mi stává, že stojím v zácpě čtvrt hodiny i déle, když jedu například pro vnuka na Nuselskou. Bez auta se dneska už bohužel člověk neobejde.

Vladimír KuncVladimír KuncZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniVladimír Kunc

fotograf, Havlíčkův Brod

Rozhodující je pro mě jak radní vyřeší otázku kolem koupě kulturního domu Ostrov. Uvítal bych také prodloužení cyklotras například směrem na Přibyslav. Důležitý je také obchvat, ale to asi jen radnice v Brodě nevyřeší.

Kristýna MarešováKristýna MarešováZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniKristýna Marešová

informační centrum, Přibyslav

Dostatek parkovacích míst to u nás chybí. Nedostatečné služby, některé úplně zmizely. A pak byty. Poslední bytovka se postavila před mnoha lety a dneska mají lidé v Přibyslavi problém sehnat bydlení.

Pavel MazánekPavel MazánekZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniPavel Mazánek

sportovec, Veselý Žďár

Naše obec má nového starostu, ve funkci je rok, pokud vím tak jsou s ním obyvatelé Žďáru zatím velmi spokojení a přejeme si aby nám vydržel i v dalším volebním období.

Libor JanáčekLibor JanáčekZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniLibor Janáček

student, Ždírec nad Doubravou

U nás ve městě není zubař, on tam vlastně je ale ta zubařka nikoho ze Ždírce nebere. Takže město potřebuje zubaře, jenže se bojím, že tohle žádný starosta nevyřeší, zubaře nemají snad nikde, přítelkyně jezdí až do Prahy.

Hana NovákováHana NovákováZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniHana Nováková

logopedka, Maleč

V Malči chybí kanalizace, ale už se na ní začalo pracovat.. Jsem ráda, že se akce dala konečně do pohybu. Nic jiného mě nenapadá. Mám náročnou práci a veřejného života v Malči se účastním minimálně.

Lucie ŠpinkováLucie ŠpinkováZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniLucie Špinková

servírka, Lipnice nad Sázavou

Na Lipnici jsem moc spokojená, ale některé věci by ještě chtěli doladit. O kanalizaci se u nás mluví už deset let minimálně, v turistické sezoně tady chybí veřejné toalety a informační centrum.

Marie KrajíčkováMarie KrajíčkováZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniMarie Krajíčková

podnikatelka, Bílek u Chotěboře

Potřebujeme u nás opravit místní komunikace. Dopravní obslužnost je špatná, spojů stále méně. Chybí nám ze strany města Chotěboř podpora místního podnikání. Ubytovací poplatek platíme jako v Chotěboři, přesto že k nám kvůli rozkopané silnici na Bílek nikdo nejezdí.

Ivana TeclováIvana TeclováZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniIvana Teclová

důchodkyně, Havlíčkův Brod

Dám hlas tomu, koho bude zajímat že Brod nemá jen centrum, ale také okrajové části, kde bydlí už starší lidé a s tím souvisí že budu volit toho, koho zajímají i problémy nás dříve narozených které čím dál víc lidí považuje za přítěž.

Milan KnobMilan KnobZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniMilan Knob

dělník, Chotěboř

Například cyklostezka. Radní v Chotěboři ji slibují už léta a stále ji nemáme. V Chotěboři by si lidé přáli mít bazén, ale to radnice striktně odmítá. Jediné, kam tečou peníze je fotbal a hokej. Podpora takového sportu je pěkná věc, ale v Chotěboři bydlí i lidé, kteří se chtějí věnovat jiné zábavě.

Jaroslav StehnoJaroslav StehnoZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniJaroslav Stehno

důchodce, Vepříkov

Pro mě je rozhodující jak se starosta věnuje obci aby v ní byl pořádek, čisto a dobře se v ní žilo. Nezajímá mě, jestli je členem nějaké partaje, to je spíš z mého pohledu na škodu. Například náš současný starosta ale tohle splňuje, jsem s ním spokojený.

Klikněte pro vyplnění ankety.Klikněte pro vyplnění ankety.Zdroj: DeníkCo rozhodne volby ve vaší obci? Zapojte se do ankety Deníku

Co rozhodne volby ve vaší obci? Jaké bude stěžejní téma komunálních voleb právě u vás? Budeme rádi, když nám dáte vědět. Zapojte se do předvolební ankety Deníku na webu denik.cz/volbyuvas, nebo kliknutím na logo.