Anna K. zrušila první koncert kvůli nominaci na cenu Anděl

„Lístky na koncert na místě určitě budou. Sál má dostatečnou kapacitu,“ uklidňuje Eva Vařejčková z Klubu Čechovka. Podle ní půjde o naprosto skvělý koncert i díky tomu, jaké předkapely si Anna K. k sobě vybrala. „Předskokany jí budou dělat dvě mladé kapely November 2nd a East Park. Vybrala je k sobě myslím skvěle, koncert navíc bude delší, než je obvyklé,“ dodala Vařejčková.

Anna K. měla v Brodě vystoupit už 16. března, ale koncert byl tehdy odvolán právě kvůli její nominaci na Zpěvačku roku. A právě tento titul také získala a v Brodě se jím může pochlubit. „Nebylo tak těžké Annu K. do Čechovky získat, přece jenom je už klub zaběhlý a známý, agentura nás zná a vybrala nás,“ doplnila Vařejčková.

Na scéně od osmi let

Anna K. je česká zpěvačka a herečka, která už od osmi let působila v divadle Semafor. Vystudovala konzervatoř, vystupovala v klubech, se skupinou Wanastowy Vjeci. Páteční koncert je součástí turné k poslední desce Večernice.

V dalších dnech si v Čechovce mohou zájemci už příští čtvrtek užít divadlo s Miroslavem Donutilem, později pak hru Římské noci se Simonou Stašovou a Oldřichem Víznerem, koncert skupiny Debustrol nebo formaci New Orchestra of Dreams s bubeníkem Štěpánem Smetáčkem a Tonyou Graves ze skupiny Monkey Business.