Klubem bude znít pohodové ska i žánry šmrncnuté punkem

Na vánoční besídce všech fandů ska v regionu vystoupí skupiny Tleskač, Punk Floid, Volant a dorazí také Záviš.

„Rozhodně se do Čechovky chystám, tohle bude akce plná hodně dobrýho skáčka,“ nechal se slyšet potenciální návštěvník Kamil Hájek.

Zpočátku tříčlenná parta, která tvořila Tleskače v době vzniku v roce 2000, se rychle rozrostla na desetičlennou bandu muzikantů. Kapela předvádí i dobře koukatelnou pódiovou show – uniformní oblečení a prostocviky dechové sekce tomu všemu dodávají říz.

Každé vystoupení zaručeně originál

Skupina Punk Floid, nebo spíše její sestava, se dala dohromady už v době, kdy interpreti chodili do základní školy. Začátkem roku 2000 vydala první demodesku a přibrala dalšího kytaristu. Volant je ska-punková sestava se specifickým humorem.

Záviš má na kontě osm alb, pět knih a je pokládán za knížete moravského pornofolku, volnomyšlenkáře i majitele nekonečné žízně. Dnes koncertuje minimálně desetkrát do měsíce, občas vystupuje se zpěvačkou Ájou Horákovou nebo violoncellistou Pepou Klíčem.

Každé jeho vystoupení je ovšem stoprocentní originál, nikdy totiž fanoušci předem nedokáží odhadnout, jestli právě tohle vystoupení bude totální úspěch, nebo debakl.

Vystoupení Tleskače, Punk Floid, Volantu a Záviše začíná v Klubu Čechovka v Havlíčkově Brodě tuto sobotu od 20 hodin.