Jubilejní ročník se koná jako ty předchozí ve velkém sále Kulturního domu Ostrov v sobotu 26. března od 20 hodin a je již vyprodaný. Zájemci mohou získat ještě lístky na stání a nebo si hudbu poslechnout z vedlejší restaurace.

„Muzikantský ples má od začátku co do diváků stoupající tendenci. Začínali jsme asi na 200 lidech, dneska počítáme tak s pěti až šesti sty příchozími. A to musíte připočítat ještě tak 100 až 150 účinkujících,“ prozradil organizátor Milan Slanina. Zajímavostí plesu je to, že kapely hrají bez přestávek a i jejich výměna na pódiu probíhá v pouhých deseti minutách!

A na co se letos mohou lidé těšit? Rozjezd patří známé dechovce Vysočinka z Humpolce, pak regionálnímu AMIXu z Havlíčkova Brodu. „Pozvali jsme i známou pražskou kapelu TURBO,“ prozradil ještě Milan Slanina. V druhé půli večera se nechá slyšet i místní E.M.I.L. a následuje IRIS Band ze Světlé nad Sázavou. V přestávkách pak příchozí uvidí taneční ukázky akrobatického rock´n´rolu Elvis Jihlava a gymnastek SK Jihlava.

(han)