Kromě osvědčených interpretů z české hudební scény, jakými jsou Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Škwor, Michal Hrůza či Xindl X, se na festivalu přestaví také hvězdy světové hudební scény.

„Mezi největší lákadla letošního ročníku se řadí německá formace Alphaville. V čele s charismatickýcm zpěvákem Marianem Goldem vystoupí v sobotu 1. srpna na hlavním pódiu," uvedli organizátoři festivalu.

Jako další významný zahraniční host se představí britská skupina Kosheen. Po nedávném úspěchu v Praze se českému publiku představí znovu. „Na Sázavafestu tato kapela není žádným nováčkem, vystoupí zde již potřetí a pokaždé se těší velkému zájmu publika nejen díky hitům, které dobyly svět, ale také díky svému energii nabitému vystoupení," podotkli organizátoři Sázavafestu. Kapela na festivalu vystoupí v sobotu.

Festival se po celou dobu své existence může pyšnit svým multižánrovým zařazením a návštěvníky z celé České republiky. Letos si kromě fanoušků hip hopu, kterým bude dopřáno vystoupení nejlepšího slovenského hiphopera Rytmuse, přijdou na své i pamětníci při vystoupení oblíbeného zpěváka Václava Neckáře, který se představí s formací FiHa. Příznivci SKA pak ocení vystoupení formace Sto zvířat.
Pro rodiny s dětmi bude na festivalu připraven dětský koutek. „Máme připraven i koutek Microsoft s nejnovějšími technologickými vychytávkami," uvedli organizátoři Sázavafestu.

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodejní síti společnosti Ticketportal. Dostat je bude možné samozřejmě také na místě. Různé slevy a podrobný program si lze dohledat na webu sazavafest.cz.