Během pátečního večera se mohou milovníci hudby těšit hned na tři kapely. „Večer zahájí ve 20 hodin kapela Pumpa. Skinny Molly společně se speciálním hostem Pavlem Marcelem vystoupí ve 21.30 a poslední kapelou, na kterou se mohou lidé těšit, je Traffic Jam,“ pozval organizátor Petr Kletečka na koncert.

„Jižanský název kapely přímo odkazuje na příslušnost a provázanost se známou floridskou líhní největších legend jižanského rocku. Skinny Molly založil v roce 2004 kytarista, zpěvák a skladatel Mike Estes, který část devadesátých let prožil v Lynyrd Skynyrd, kde se podílel mimo jiné na vzniku akustického alba Endangered Species. Vlastní tvorba Skinny Molly obohatila jižanskou odnož rocku o tři studiová alba,“ přiblížil Kletečka americkou kapelu.

Fanoušci se mohou těšit i na kultovní hity. „Koncertní setlist slibuje vedle vlastních skladeb také erbovní jižanskou hymnu Sweet Home Alabama či ikonickou skladbu Free Bird. Jako host s kapelou vystoupí výtečný kytarista Pavel Marcel,“ lákal Kletečka.

Skinny Molly vystoupí v Oku v rámci podzimní série koncertů. „Koncert je součástí nového podzimního koncertního seriálu, v jehož rámci se již představil Miloš Meier, Michal Prokop s kapelou Framus Five či kapela Supergroup.cz,“ zavzpomínal Kletečka.

Michal Prokop a kapela Framus Five v Panském domě.
OBRAZEM: Panský dům oslavil samostatnost a nezávislost dobrou hudbou