V tamním kulturním sále zazpívá v pátek v 19 hodin.

Do Božejova pozval zpěváka tamní farář a bývalý novinář Karol Lovaš. Žádné přemlouvání nebylo třeba. „Zeptal jsem se Richarda a on souhlasil," usmál se farář s tím, že se s Müllerem zná právě z dob, kdy byl ještě novinářem. „Jsem také kmotrem Richardova syna Markuse," doplnil Lovaš.

Kdo by ještě chtěl na koncert v Božejově sehnat lístky, má už smůlu. „Tento týden se doprodaly poslední," potvrdila účetní z úřadu městyse Věra Kopecká, která měla předprodej na starosti, a dodala, že když se informace o koncertě rozšířila, projevili o lístky zájem kromě místních i lidé z okolí. Kapacita sálu je 300 míst.

Na turné zpěváka doprovodí Fragile

Po třech vyprodaných turné po celém Česku a Slovensku se Richard Müller tentokrát rozhodl pro koncerty „a cappella". Pro další turné nazvané Hlasy se několikanásobný slovenský Zlatý slavík spojil se skupinou Fragile, kterou tvoří zpěváci Braňo Kostka, Soňa Norisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Jana Golisová, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík. Důkazem toho, že se interpret hitů jako Štěstí je krásná věc nebo Baroko těší přízni jak u slovenského, tak u českého publika, je velký zájem o vstupenky.

Po Bratislavě, Košicích a Nitře byly přidány koncerty i v Praze a Brně. K původně plánovaným večerním koncertům v obou městech přibyly ještě odpolední.