Čtenáři o něm živě diskutovali i na webu denik.cz. Přinášíme některé reakce.

Horal: Za výchovu svých děcek jsou zodpovědní rodiče a za výuku ve škole učitelé. Tak tomu bylo, je a snad bude. Rodiče jsou základním a rozhodujícím článkem ve výchově, oni děckům jsou a měli by být vzorem.

Yarda: Pokud všem zúčastněným bylo méně než 15 a dělali to dobrovolně, tak zákon na to pohlíží jako na nevinné dětské hrátky. Akorát by byl problém, až by předčasně vyspělá dívka otěhotněla.

Lenka K.: Co se divíme, vždyť propagátoři tzv. gender ideologie, mezi něž patří i ministryně Marksová, chtějí zavádět sexuální výchovu už do MŠ a tyhle děti se mají v hodinách sexuální výchovy před sebou svlékat a osahávat se.V základních školách se už mají učit navlékat prezervativy atd. Tak proč to vyšetřuje policie, když je to součástí osnov ZŠ?

Toto: Jsou to hlavně děti, které mají sexuální výchovu ve školních osnovách. Jsou zvídavé, vy jste snad nebyli dětmi nebo co. Ne, že bych to schvaloval, ale výuka někdy dělá divy.

Mirek: Na internetu jsou pornostránky všeho druhu, to není až tak divné. Daň pokroku a techniky. Rodiče nemohou být všude.

Ifka: Je spousta rodin na úrovni a děti se spustí, bohužel, tohle neovlivní ani výchova, stačí, když jeden z kolektivu dá návrh a děcka se nechtějí ponížit, že nebudou souhlasit a už to jede. A můžete dítě hlídat sebevíc. Nic nepomůže, to je dnešní doba, bohužel.