Předchozí
1 z 6
Další

Foto 1Svůj první závod odjel Karel Báťa v roce 2014.Zdroj: Deník/ Redakce

Svůj první závod odjel Karel Báťa v roce 2014, kdy přes inzerát našel řidiče Zbyňka Strnadela a s ním absolvoval Rallye sprint Kopná s Hondou Civic VTI. A jelikož jednou okusil chuť adrenalinu, která se mu zalíbila, tento sport si zamiloval a zůstal u něj.

Foto 2S Kamilem Fiedlerem odjel dvě sezony.Zdroj: Deník/ Redakce

Ve stejném roce se dal dohromady s Kamilem Fiedlerem, se kterým odjel dvě sezony a celkem deset závodů s vozem škoda Octavia 1.8 t evo2.

Foto 3Svezení na lepších podnicích, jak říká Karel Báťa, absolvuje s Jaromírem Doubravou.Zdroj: Deník/ Redakce

Svezení na lepších podnicích, jak říká Karel Báťa, absolvuje s Jaromírem Doubravou. S ním se dal dohromady v roce 2016 a připsal si s ním ty největší úspěchy. Ovládl s ním třídu H3 na Rallye Posázaví v letech 2017 a 2018 a také stejnou třídu na Rallye Světlá v roce 2017. „Jaromír je skvělý řidič. Já mu plně důvěřuji, a proto máme takové výsledky, jaké máme. S Jaromírem rád spolupracuji. Touto cestou bych mu chtěl moc poděkovat za krásné sezony a doufám že budou nadcházející sezony ještě lepší,“ řekl Báťa.

Foto 4S Milošem Sekyrou na Rallye Příbram v roce 2016.Zdroj: Deník/ Redakce

„Na této fotce jsem s Milošem Sekyrou na Rallye Příbram v roce 2016,“ zapátral v paměti téměř pětatřicetiletý spolujezdec. „S ním jsem zažil nádherné tři sezony. Je to super chlap a děkuji mu za všechno,“ dodal. Navíc v roce 2016 spolu vyhráli na Mistrovství České republiky v Rallye třídu 11.

Foto 5Letos jako spolujezdec Karel Báťa vyzkouší silnější závodní auto s pohonem všech čtyř kol.Zdroj: Deník/ Redakce

Letos jako spolujezdec Karel Báťa vyzkouší silnější závodní auto s pohonem všech čtyř kol společně s jezdcem Michalem Fiřtem z České Lípy.

Foto 6S manželkou Editou žijí v Lučici a spolu vychovávají téměř sedmiletou dceru Elisabet a syna Matyáška Karla.Zdroj: Deník/ Redakce

S manželkou Editou žijí v Lučici a spolu vychovávají téměř sedmiletou dceru Elisabet a syna Matyáška Karla, kterému je necelý půl rok.