Předchozí
1 z 6
Další

Foto 1Zdroj: Deník / Redakce

Před třemi lety jsem byla u toho, když Marek Švec přebíral olympijskou medaili. A já jsem se hecla, že něco podobného dokážu v šermu. Táta s mamkou řekli, že mě v rámci svých možností budou podporovat. Velice mě těší, jakou mám podporu i od kamarádů a kamarádek z oddílu. Vkládají do mě naději, že mé výsledky nám dopomůžou k nové šermírně. Doufám, že je nezklamu.

Foto 2Zdroj: Deník / Redakce

Momentálně mě mrzí, že nejsou turnaje. Já se jich účastním ve třech kategoriích. Mojí kategorií jsou mladší žákyně a také se šermuji i v kategoriích - žákyně a kadetky. Táta říká, že ty ostatní mám jako trénink. Šerm a šermíři to je taková velká rodina, když přijedu na nějaký turnaj, tak trenéři z jiných oddílů si mě dobírají a lanaří do jejích oddílů. Docela mi to lichotí.

Foto 3Zdroj: Deník / Redakce

Šerm je velice náročný sport. Čím jsem starší, tím je těžší se udržet ve špičce. Zatím se mi to daří a doufám, že to ještě dlouho vydrží. V loňském roce v kategorii mini žákyně jsem byla celkově druhá. Letos stejné místo držím v mladších žákyních.

Foto 4Zdroj: Deník / Redakce

Jsem jako moje vrstevnice, ráda si pokecám na Istagramu a Messengeru. Moc ráda cestuji, což se mi plní na turnajích. Když vynechám Prahu a Brno, tak jsou turnaje v Ostravě, Opavě, Liberci…

Foto 5Zdroj: Deník / Redakce

V loňském roce jsem se díky šermu dostala do Francie. Táta šermuje za veterány a právě vloni bylo mistrovství Evropy veteránů ve francouzském městě Cognac. Rodiče toto mistrovství spojili s dovolenou. Bylo to super, koupala jsem se v oceánu a viděla jsem další krásná místa. 

Foto 6Zdroj: Deník / Redakce

Mamka je taková moje psycholožka. Někdy když mám krizové dny, tak mě vždycky rozptýlí. To potřebuji hlavně před turnajem.