Někdo třeba bude muset opustit zaměstnání či rozkmotřit se s rodinou. Nebo chce jen tak zkusit štěstí a padne-li, vylepší si život milionářskou výhrou. „Třeba zrovna já si odnesu ranec peněz,“ doufají všichni. Jinak by jistě nešli do velmi rizikového podniku.

„To je borec, žeru ho. Tamta dívenka je přisprostlá koza věčně opilá, ale vedle sebe má andělskou naivku. Tenhle primitivní omezenec toká se šmrncovní roštěnkou a kdo ví, čím nás překvapí noční necenzurovaná kamera,“ těší se už teď převeliká část národa.

Moralisté se hrozí, že je přesvědčení zase vmanévruje do podpisových akcí proti pokleslé zábavě. V kostelích se jistě objeví petiční archy proti úpadku společnosti.

„Je nám jedno, co si kdo myslí. Až budeme ve vile, pak se uvidí. S miliony by bylo hnedle vysmáto,“ spřádají plány odvážní architekti vlastního osudu.

Diváci se chtějí bavit. Raději by něco pikantního v přímém přenosu. Třeba kousek porna a k tomu veřejnou popravičku. Prima měla naposled větší zvířata než Nova. Nebo to bylo obráceně? Národ už se tetelí nedočkavostí.