Ve třech kategoriích, a to Nejhorší díra, Nejzdařilejší fotografie a Nejaktivnější fotograf, probíhala tato soutěž od 24. ledna do 15. května letošního roku.

V kategorii Nejhorší díra zvítězil výmol na silnici číslo II/471 v městské části Bohumín - Rychvald. Silnice byla vybrána v soutěžním hlasování z 500 nejhorších výmolů zachycených samotnými motoristy v podrobných fotogaleriích i videodokumentacích na internetových stránkách Výmoly.cz.
S téměř 7 500 hlasy byl na druhém místě vyhodnocen výmol na silnici I. třídy číslo 34 nedaleko Rouštan u Havlíčkova Brodu, a třetí místo získal výmol na silnici I. třídy číslo 37 v Trhové Kamenici na Chrudimsku.

„S průběhem akce Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru v republice jsem velice spokojen. Myslím si, že motoristům přináší skvělou příležitost, jak fakticky ukázat a upozornit na současný stav českých silnic, který je v letošním roce opravdu zoufalý. Zároveň jsem přesvědčen, že tato akce je pro zodpovědné úřady důležitým podnětem k sjednání dostatečné nápravy a nespokojenost motoristů tak rychle nevyšumí. Ukázalo se, že řada výmolů, na které řidiči na portále Výmoly.cz upozornili, již byla opravena, což je určitě pozitivní zpráva. Zda se nám v následujících měsících objeví mezi fotografiemi tytéž díry znovu, to uvidíme,” řekl Petr Čaník, realizátor projektu Výmoly.cz.