Dařilo se svěřencům trenéra Josefa Fikara a mladším U12, kde se hattrickem blýskl Pechanec s Pabouskem.

I. LIGA ST. ŽÁKŮ SpSM
ZNOJMO – H. BROD U15 2:0
Pro hráče brodského Slovanu začalo utkání velmi smolně. Při vedení míče špatně došlápl stoper Pártl a obnovil si zlomeninu nohy. „Tento moment nás, bohužel, poznamenal, naše hra neměla tempo a kluci hráli chaoticky,“ řekl trenér U15 Ján Bdžoch. Ten musel na stopera poslat Báču a přeskupení řad dělalo hostům problémy. Toho domácí využili a po chybě v brodské obraně otevřeli skóre. Potom si šanci vypracovali i brodští hráči, ale dvakrát Krejdl ani Rosecký se neprosadili. Po přestávce se hrál průměrný fotbal, přesto domácí útočník po samostatné akci zvýšil na 2:0. Utkání hosté dohráli v křeči, bez vyložené šance.
Poločas: 1:0. H. Brod: Pazderka – Franc, Pártl, Jagoš, Bartok – Klement, Báča, Rosecký, Němec – Jaroš, Krejdl (Beránek).

ZNOJMO – H. BROD U14 1:4
O rok mladší kolegové dva zápasy nebodovali a bylo vidět velké odhodlání nepříznivou sérii zlomit. Hned v páté minutě se prosadil Fikar a dostal scé spoluhráče do vedení. Ten samý hráč nádherným pasem vybídl ke skórování Maršíka a po třinácti minutách to bylo 0:2. Po půlhodině hry se k rohovému kopu postavil dobře hrající Fikar a posadil míč na hlavu Maška 0:3. Do poločasu přidali hosté ještě čtvrtý gól, kdy se nádhernou střelou prezentoval Bárta. Po přestávce se utkání dohrávalo prakticky z povinnosti. Domácí stačili už jenom korigovat výsledek. „Kluci dnes podali vynikající výkon a předvedli krásné fotbalové představení. Prezentovali jsme se kombinační hrou ve vysokém tempu až do konce utkání,“ chválil svěřence trenér Josef Fikar.
Góly H. Brodu: Fikar, Maršík, Mašek, Bárta. Poločas: 0:4. H. Brod: Vaněček (36. Novotný) – Mašek, Henek, Paušíma (36. Pavlík), L. Peřina – Stránský (36. Nedvěd), Fikar, Kubát (46. J. Peřina), Prchal – Maršík (36. tasovský), Bárta (46. Polcar).

I. LIGA ML. ŽÁKŮ SpSM
ZNOJMO – H. BROD U13 11:3 (A-A 2:0, B-B 4:0, B-A 3:2, A-B 2:1)
„Ke druhým zápasům jsme přistoupili o poznání lépe. Oboustranně se hrály vyrovnané zápasy, ve kterých jsme už na hřišti byli vidět a tlačili jsme se do zakončení. Opět jsme si na vlastní kůži ověřili, že pokud nedáme do zápasu jako celý tým veškerou snahu a viditelnou vůli po vítězství, nemůžeme v této soutěži očekávat lepší výsledky,“ zhodnotil zápas trenér U13 Pavlík.
Góly H. Brodu: Fanta, Ondráček, Polcar. Poločas: 6:0. H. Brod A: Zelenka – Mach, Breda, Prchal, Karlík, Ondráček, Blažek, Staněk, Fanta. H. Brod B: Březina – Tůmová, Dohnal, Bezděk, Lažinský, Pavlík, Franc, Polcar, Kocman.

ZNOJMO – H. BROD U12 6:10 (A-A 1:1, B-B 3:3, B-A 1:1, A-B 1:5)
„Ve Znojmě jsme jako poněkolikáté odehráli vyrovnané utkání. Tentokrát pro nás s vítězným koncem. Nechyběla nám bojovnost a předvedli jsme několik pěkných kombinačních akcí. Ukázali jsme i morální sílu, kdy jsme ve druhém zápase prohrávali už 3:0 a málem se nám zápas podařilo otočit. Od úvodu sezony jsou vidět velké individuální, ale i týmové posuny,“ pochválil své svěřence šéf SpSM a trenér U12 Stanislav Duben.
Góly H. Brodu: Pechanec 3, Pabousek 3, Pavlas 2, Bílek, Chalupa. Poločas: 4:4. H. Brod A: T. Kučírek – Ranecký, Karlík, Šulcová, Kubát, D. Žáček, Pabousek, Pechanec, Kocman. H. Brod B: Kandr – Forman, Jirák, J. Kučírek, Král, Pavlas, Chalupa, Bílek, Coufal.