Své tipy mohou lidé zasílat již nyní až do konce ledna. Ceny udílené městem jsou odměnou pro nejlepší sportovní a kulturní osobnosti a kolektivy Havlíčkova Brodu, které radnice vybírá na základě zaslaných nominací.

„Kulturní ocenění budou předávána v kategoriích Kulturní cena za dlouhodobý výrazný přínos v oblasti umění, zájmové umělecké činnosti a v dalších kulturně společenských aktivitách a Kulturní cena za významný přínos kulturnímu životu města v roce 2011,“ vysvětlila tisková mluvčí havlíčkobrodské radnice, Alena Doležalová.

Na své si samozřejmě přijdou i sportovci a jejich fanoušci. „Sportovní ocenění pak převezme nejlepší sportovec města, nejlepší mladý sportovec města do osmnácti let, nejlepší sportovní kolektiv města a nejlepší dobrovolný cvičitel,“ doplnila ještě Doležalová.

Nominace osobností či kolektivů můžete zasílat do úterý 31. ledna na adresu: Městský úřad Havlíčkův Brod, Havlíčkovo náměstí 57, 580 61 Havlíčkův Brod.

Písemný návrh na udělení ceny musí obsahovat přesné identifikační údaje navrženého a zdůvodnění včetně zhodnocení přínosů ve vyhlášených a oceňovaných oblastech.