FUTSALOVÁ DIVIZE E
TANGO B – H. BROD 8:3
Od začátku utkání nebylo pochyb, kdo na palubovce bude kralovat. Tango postavilo jednu čtyřku ze zkušených hráčů a dalo příležitost juniorům. Do vedení se Brňané dostali v šesté minutě, kdy Vacula zpětnou přihrávkou našel Vencla, a ten prostřelil brodského gólmana Koudelku.

Akci jako přes kopírák předvedli domácí o pět minut později a znovu u toho byl Vacula, který našel tentokrát Presla, a bylo to 2:0. Následně se Tango dostalo do útlumu a hráči Pramenu toho Šimonem využili k vyrovnání.

Jenže dvě minuty před přestávkou dostal Brno do vedení opět Presl a v téže minutě upravil na poločasových 4:2 Doubravský.

Ve druhém poločase pokračovalo Tango v náporu, ale v prvních pěti minutách bylo neefektivní. Ve 23. minutě se vyznamenal Koudelka proti gólovce Pekáče a o minutu na to vychytal i Straku. Posledně jmenovaný si vše vynahradil, když zužitkoval přihrávku Šidly a zvýšil na 5:2.
Rozjeté Tango bylo k nezastavení a Presl zvyšoval na rozdíl čtyř gólů, tím uzavřel svůj hattrick v zápase. Pramen sice stačil snížit J. Martínkem, ale hráči Brna byli v laufu a dál dobývali Koudelkovu branku.

V této fázi utkání si diváci opravdu přišli na své, protože se hrál futsal nahoru dolů. Ve 27. minutě přišla nejhezčí akce zápasu, kdy míč putoval z první přihrávky po ose Vencl, Presl a zakončující Pekáč. Hosté mohli výsledek ještě korigovat, ale na gólmana Bočánka nevyzráli. Na druhé straně se ještě vyznamenal Koudelka proti pokusům Šidla a dvakrát Pekáče.

Konečnou podobu výsledku dal Vencl, který upravil na 8:3. „Zápas jsme odehráli v šesti lidech, a to se proti takovému soupeři nedá. V prvním poločase jsme byli ještě důstojným soupeřem, ale po přestávce už ne,“ přiznal vedoucí týmu Martin Jaroš.
Góly: Presl 3, Vencl 2, Doubravský, Straka, Pekáč – Šimon 2, J. Martínek. Poločas: 4:2. H. Brod: Koudelka – Valášek, Šimon, J. Martínek, M. Martínek, Jaroš, Kaplan.