LEDEČ N.S. – LUČICE 5:3

Do poločasu byla jasně lepší Ledeč, která se dvakrát z protiútoku a jednou po centru dostala do vedení 3:0. Po přestávce snížil Blažek, ale odpověď našel v 79. minutě Procházka. Gólové hody pokračovaly, když nejprve snížil Stojan a na druhé straně se prosadil Toula. Konečnou podobu výsledku dal z pokutového kopu Martin Lančarič.
Góly: 6. A 10. Voplakal, 42. Pešek, 79. Procházka, 85. Toula – 57. Blažek, 83. Stojan, 90. M. Lančarič (PK). Rozhodčí: Polák. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (79. P. Lančarič). Diváci: 90. Poločas: 3:0. Ledeč: Bezděk – Prchal, Hauser, Pospíšil (73. Pajer), Příhoda – F. Gramer, Martinek, Toula, Turek – Voplakal, Pešek (63. Procházka). Lučice: Šimánek – Beránek (60. Nedoma), Pavlík (46. Mazuch), P. Lančarič, Pecha – Stojan, Jonáš, Kreuz, Herman – M. Lančarič, Blažek.

KOŠETICE – LÍPA 1:2
V první půli se v Košeticích hrálo pohodové utkání, domácí se ve 12. minutě ujali vedení, když si vlastní gól vstřelil kapitán Lípy Prokš. Vyrovnání zařídil před poločasem Starý, který zamířil z vápna přesně k tyči. Druhá půle začala pro Košetice šokem, když si hned ve 46. minutě srazil míč do vlastní sítě Hanousek. Vzápětí spálil tutovku A. Vejsada a od této chvíle měly Košetice stálou převahu, jenže vyrovnat nedokázaly.
Góly: 12. vlastní – 45. Starý, 46. vlastní. Rozhodčí: Burza. ŽK 1:3. ČK: 1:1 (75. A. Vejsada – 75. Špiňar). Diváci: 80. Poločas: 1:1. Lípa: Vašák – R. Souček, M. Prokš, Michal Fejt, Marek Fejt (86. Havel), Starý (90. P. Souček), J. Prokš (85. Mareš), Sláma, Kříž, Špiňar, Vácha.

HUMPOLEC B – KOŽLÍ 2:1
V úvodu se hrálo za mírné převahy domácích, ale ti z náznaků šancí vedení nevytěžili. Postupně se hra vyrovnala a do zakončení se dostávali i hosté. V koncovce byli produktivnější, takže jim J. Makovec zajistil poločasové vedení. Po přestávce přišel nápor domácí juniorky. Po trestném kopu ze strany vyrovnal hlavou Fikar a o tři minuty později otočil skóre střelou z vápna Kratochvíl. Zbytek zápasu už se dohrával pod taktovkou domácích.
Góly: 48. Fikar, 51. Kratochvíl – 20. J. Makovec. Rozhodčí: Kubeš. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Kožlí: Krajíček – Vladyka, Janů, Brzoň, J. Makovec, Kopic, P. Makovec, K. Makovec, Pajer, Mikula, Smítka (65. Radoš).

HERÁLEC HB – JIŘICE 3:0
Závěr sezony se heráleckým hráčům daří na výbornou. Na výhry v Habrech a v Tisu, dokázali navázat a doma porazit přesvědčivě Jiřice. Rozhodnuto bylo už do poločasu, kdy se střelecky prosadil Vašák s Hralou. Po přestávce přidal pojistku třetím gólem Komůrka.
Góly: 25. Vašák, 34. Hrala, 76. Komůrka. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Herálec HB: Koubek – M. Stojan, Paclík, L. Stojan, Hrala – Josef Pátek, Dvořák (82. Kohout), Král, Vašák (67. Komůrka) – Moravec, Jakub Pátek.

HABRY – TIS 0:1
Zápas se nesl v pohodovém tempu, první poločas nepřinesl ani žádné šance. Jednou byl průnik Běláka do vápna, kde byl faulován, ale píšťalka zůstala zticha. Po změně stran se hrálo podle stejného scénáře jako v první pětačtyřicetiminutovce. Domácí si vytvořili dvě šance, které ale skončily bez gólového efektu. Piskačovi stála v cestě tyč a střela Patrika Vlčka skončila těsně nad brankou. Tis spoléhal především na brejky a po chybě domácích se dočkal úspěchu. Chlád dostal perfektní přihrávku mezi stopery a šel sám na brankáře, kterého překonal.
Góly: 87. Chlád. Rozhodčí: Sýkora. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Habry: Krátký – Řezníček, Janouch, Hájek, Kvanka – Piskač, Klouček (76. Novotný), M. Vlček, Desenský (72. P. Vlček) – Korel, Bělák (80. Schliexbier). Tis: Chudoba (46. Havel) – Kučera, Mareš (54. Slabý), Miřátský, Rosecký – Blažek (68. Sládek), J. Benák, P. Benák (54. Chlád), Kozlík – Mišta, Halama.

H. CEREKEV – H. BOROVÁ 0:2
První poločas nabídl vyrovnanou hru a velmi kvalitní fotbal. Nerozhodný výsledek doznal změny chvilku před přestávkou. To domácí chybovali v obraně, následoval křídelní únik soupeře a gólová hlavička Rakušana z malého vápna. Po obrátce se hrálo za převahy domácích, jenže ti zcela vyhořeli při zakončení. Ke slovu se tak dostal znovu Rakušan, který druhým gólem z brejku zápas definitivně rozhodl.
Góly: 43. a 73. P. Rakušan. Rozhodčí: Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 0:1. H. Borová: P. Veselý – Janáček, L. Kučera, Fikar, P. Veselý (81. Blažek), Šrámek, T. Blažek, Chlubna (76. A. Fruebauer), P. Kučera, Fruebauer, Rakušan.

ČERNOVICE – MÍROVKA 2:1
Za ideálního počasí a před velkou diváckou návštěvou se hrálo vyrovnané a bojovné utkání. Již v 10. minutě se uvolnil domácí Gapko a nastřelil jen břevno. Poté spálili ideální šanci také snaživí hosté. Ve druhém poločase nejprve Koller proměnil pokutový kop, o sedm minut později využil nabídnutou penaltu i hostující Šimon. O vítězství Černovic rozhodl v 64. minutě obránce Jůn.
Góly: 54. Koller (PK), 64. Jůn – 61 Šimon (PK). Rozhodčí: P. Nenadál. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Mírovka: Beděra – Rásl, Semelka, Dvořák, Netopilík, Němec (70. Zacha), Švec, Šimon, Lacina, Bradáč (65. Heřmánek), Semrád).