DIVIZE ST. DOROSTU  U18
H. BROD – PŘEROV 4:2

Hned v úvodních minutách rozpoutal Slovan hotové manévry v přerovském trestném územi, šance střídala šanci, chybělo jenom pohotové střelecké zakončení, Moravané nevěděli, kam dříve skočit. Navíc se jim vážně zranil záložník  Kylica, do nemocnice ho odvezla sanitka.
Hosté se osmělili až po dvaceti minutách a téměř pět minut měl domácí gólman Beránek plné ruce práce. Chlapci z Losů však nasadili k novému náporu, ve 22. minutě zatřásli břevnem, odražený míč ale Kliment vrátil do sítě 1:0. Zvýšit mohl Rosecký po vzorné přihrávce Polívky, hostující gólman Schwang však exceloval.
Tlak Slovanu sílil, odměnou byla druhá branka Prchala na 2:0. Blízko dalšího gólu byl Rokos, žel dlouhý pas Jaroše až na hranici vápna se nepodařilo včas zpracovat. Moravané se stále cukali, jejich rychlé kontry byly krajně nebezpečné. Ve 40. minutě se prohnal trestným územím hostů Prchal, v zakončení měl špatně seřízenou mušku. Chlapci od Sázavy hráli s chutí, vycházela jim kombinace, často sklízeli potlesk za pohledné akce. „Pokud budou kluci i po přestávce pokračovat v přízemní kombinaci a nepovolí v tempu, body asi zůstanou u Sázavy," přepokládal o poločase šéf brodské lavičky Ondřej Pavlas.
Po pauze se domácí přihnali na zelený pažit znova jako velká voda, v 55. minutě Rokos obešel v trestném území dva bránící hráče, jeho střela z rohu malého vápna si jen popovídala s břevnem. Po hodině hry spadl Slovanistům konečně kámen ze srdce, když pohlednou akci zakončil třetím gólem Prchal a skončil v objetí spoluhráčů. Dodal jim pocit jistoty i potřebného sebevědomí. Potom prolétl Dvořák jako šíp z poloviny hřiště až do velkého vápna, Rokos sice dopravil míč do sítě, radost mu však pokazil zdvižený praporek čárového rozhodčího. Gól Jagoše na 4:0 dostal chlapce z Losů již do stavu sebeuspokojení a přišla chvíle Moravanů. Deset minut před koncem v rozmezí tří minut snížili na 4:2 a snažili se postarat ještě o drama. To se však nekonalo, domácí borci vycítili hrozící nebezpečí, soupeře již k ničemu nepustili, i když pět minut před koncem jim byl vyloučen po druhé žluté Jagoš.
„Pomohli nám tři hráči z ligového áčka (Prchal, Polívka, Rokos), i ostatní však plnohodnotně obstáli. Chválím snahu o kombinační hru i plné nasazení všech. Výhrou jsme si pojistili další účast v divizní soutěži, což byl náš cíl sezony," nechal se slyšet spokojený kouč Ondřej Pavlas.
Góly: 59. a 62. Prchal, 22. Kliment, 69. Jagoš – 78. Zedek, 80.Klimek. Rozhodčí:Hájek. ŽK: 0:1, ČK: 1:0. (80. Jaroš) Diváci: 30. Poločas: 2:0. H. Brod:  Beránek – Jagoš, Adam (5. Kliment) Bača, Burjetka – Dvořák,Polívka (58. Ledvinka), Rokos, Jaroš, Rosecký – Prchal.

DIVIZE ML. DOROSTU U17
H. BROD – PŘEROV 0:1

Hrál se vyrovnaný fotbal. V první šanci se objevil Nedvěd, ale střílel vedle branky. Na druhé straně zachraňoval Vaněček. Ve 38. minutě domácí obrana chybovala a Grepl otevřel skóre zápasu. Po přestávce měli více ze hry hosté, ale tři větší příležitosti si vypracoval Slovan, šance nevyužil (2x Nedvěd, 2x J. Peřina), a proto odešel v posledním kole poražen. „Možná by zápasu více slušela remíza, ale pozitivní  je, že jsme druhý poločas odehráli převážně s hráči ročníku 99 a 98, kdežto soupeř nastoupil se sedmi hráči ročníku 97. Výsledek není důležitý," řekl trenér U17 Petr Veselka.
Gól: 38. Grepl. Rozhodčí: Jahoda. Diváci: 50. Poločas: 0:1. H. Brod: Vaněček (41. Zelenka) – J. Peřina, L. Peřina (41. Zástěra), Prchal, Havel II (41. Látera) – Fišer (41. Karlík), Vácha (52. J. Franc) – Suk (41. Kocman), Vrána, Megela – Nedvěd.