Předchozí
1 z 4
Další

Marie Krajíčková

73 let, podnikatelka, Bílek u Chotěboře

Marie KrajíčkováMarie KrajíčkováZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniUrčitě ano. Městská doprava by byla v Chotěboři potřeba. Aspoň pár linek, i s dojezdem do místních částí. Je otázka, jak dlouho může člověk jezdit vlastním autem, než mu to zdraví nedovolí.

Město Chotěboř roste, lidé v něm stárnou a všude je daleko
Chceme místní dopravu, vzkazují radním lidé v Chotěboři. Už dlouho a marně

Milan Knob

63 let, dělník, Chotěboř

Milan KnobMilan KnobZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniVšemi deseti. Třeba jen cesta z centra na nádraží je problém. Dlouho to trvá a je to pořád do kopce. Manželka má zdravotní problémy, autem jezdit nemůže, musím ji všude odvézt. Bez mojí pomoci se sama nikam nedostane. Městskou dopravu určitě ano. Kdysi se o ní mluvilo, ale nakonec z toho nebylo nic.

Vladimír Bartoš

36 let, živnostník, Chotěboř

Vladimír BartošVladimír BartošZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniMěstská doprava, proč ne. Třeba v Brodě jí mají. Člověk by nemusel tak často jezdit po městě vlastním autem. Hlavně pro ty starší by městské autobusy byly výhoda.

Pavel Bárta

22 let, student

Pavel BártaPavel BártaZdroj: Deník/Štěpánka SaadouniJá se v Chotěboři už moc nezdržuji. Asi bych dopravu moc často nevyužil, navíc nejsem přímo z Chotěboře, ale městskou dopravu bych neodmítal. Třeba by to městu prospělo. Dopoledne a odpoledne je na ulicích zácpa, většina lidí jezdí všude autem. Kdyby byly autobusy, tak by se doprava trochu zklidnila.