Nemocnice Havlíčkův Brod uspěla v této soutěži opakovaně.

„Naposledy jsme získali 1. místo v roce 2014. Poté jsme dva ročníky vynechali. V letošním ročníku jsme získali 3. místo v kategorii Nejlepší web zdravotnického a sociálního zařízení," informovala mluvčí havlíčkobrodské nemocnice Petra Černo.

Jak zdůraznila, nemocnici těší úspěch v této soutěži. „Neboť na webových stránkách soustavně pracujeme, aktualizujeme je a vylepšujeme. Naší hlavní snahou je přehlednost stránek a rychlá orientace pro naše pacienty, ale i informování o akcích či změnách v naší nemocnici. Aktuálně pro letošní nebo příští rok zvažujeme upgrade webových stránek, abychom jim dodali moderní design," podotkla mluvčí s tím, že nemocnice zvítězila v této soutěži celkem třikrát.

U pacientů navštěvujících web brodské nemocnice, se těší velké oblibě například videoporadna pro diabetiky, aktuální zpráva z lékárny, informace o podrobném průběhu jednotlivých operací, takže pacient, který má nějakou operaci podstoupit, ví přesně, co ho čeká.

„Díky nadšencům, kteří správě webových stránek věnují volný čas, se mění k lepšímu jejich podoba, jejich informační potenciál stále nedosahuje hranic a faktem zůstává, že vyšší účast přihlášených dělá tuto soutěž na krajské úrovni stále atraktivnější," konstatoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.