Tentokrát dostali i drobné dárky. „Letos jsme i díky finanční podpoře Města Havlíčkův Brod, Zdravého města a Místní Agendy 21 mohli udělat i občerstvení, navařit svařáček a sehnat dárečky pro pár seniorů. Hned u vstupu dostali podkovičku pro štěstí a slosovatelný lísteček o 25 cen,“ sdělila Ilona Loužecká.

Nechyběli ani zástupci různých organizací, kteří seniorům popřáli hezké svátky. „Jako hosty jsme tady měla paní Vaňkávotou, zástupkyni městské polici, která jim popřála do nového roku a upozornila, na co si mají dávat pozor. Po ní seniorům popřál i pan místostarosta Slávka, který má náš resort na starosti,“ popsala Loužecká.

Na posezení se sešla zhruba stovka seniorů. „Účast byla průměrná, takže jsme spokojení. Myslím si, že i senioři to hodnotí kladně. Oříšek byl opravdu úžasný a heligonkáři jim také udělali radost,“ zhodnotila středeční dopoledne Loužecká.

Akce se konala už pátým rokem, přičemž v sále Staré radnice se senioři sešli potřetí. „Na radnici je to třetím rokem. První rok byl v divadelním sále v AZ centru, druhý u nás v kanceláři Senior Pointu, ale bylo to takové nedůstojné a lidé se tam mačkali. Tady ty prostory jsou nádherné,“ ocenila Loužecká.