Začátek bude v 16 hodin a vše vypukne v kulturním domě v Jeřišně. „Přijde nám to jako loni, kdy jsme plánovali první maškarní párty, a je to až neuvěřitelné, že ta letošní bude desátá", říká Slávka Peroutková, předsedkyně spolku.

Fantazáci představí devět nejlepších masek, které vyhrály v každém ročníku. Tu desátou vyhlásí během této akce. „Chceme návštěvníkům zrekapitulovat to nejlepší, co mohli vidět nebo slyšet za celou dobu, co maškarní v Jeřišně pořádáme," říká Kristina Honzíčková, místopředsedkyně a hlavní koordinátor této akce.

Fantazáci pořádali první maškarní párty 3. prosince 2005, od té doby jsou maškarní v Jeřišně každoročně více a více navštěvované. „Jsme rádi, že se naše akce líbí. Návštěvnost je rok co rok větší. I letos chceme, aby akce byla výjimečná. Myslím, že program, který jsme připravili, bude děti i dospělé bavit. Těšit se mohou na jedno překvapení. Možná jen prozradím, že letos se děti nemusí bát čertů, protože ti už budou zpět v pekle", dodává s úsměvem Kristina.

Pokud tedy chcete i vy dopřát svým dětem opravdu pořádnou porci zábavy, tak neváhejte a zavítejte 6. prosince v 16 hodin do Jeřišna na desátou maškarní v režii Fantazáků.

Leoš Doležal