Kdo chce zažít flashback v podobě devadesátek, neměl by na koncertě chybět, komentoval koncert v havlíčkobrodském Klubu Oko pořadatel Jakub Tauber. Legendární americkou kapelu Downset si mohou zájemci užít v neděli 16. června.

Downset patří k živoucím ikonám hudební historie. „Pro vystižení vyjímečnosti této situace, je potřeba mladším hudebním příznivcům objasnit, že hudební styl americké kapely byl v té době vnímán velkými hudebními vydavatelstvími jako okrajové a jejich interpreti jako neprogresivní či dokonce nedůvěryhodní,“ pokračoval Tauber.

Klip kapely Downset:

| Video: Youtube

Jako předkapely se o rozehřátí publika postarají crossover veteráni z Velkého Meziříčí Nonsense. Chybět nebude ani havlíčkobrodská hardcore legenda Našrot.

Akce začíná v sedm hodin večer, vstupenky seženou zájemci v předprodeji na 490 korun na portálu SMS Ticket, případně přímo v Havlíčkově Brodě v obchůdku Tulipán a Café art Oko.

Pořadatel nabízí také možnost osobního předání lístků v Havlíčkově Brodě či Jihlavě. Zájemci musí volat na telefonní číslo 777905594.. Na místě bude vstupenka o stovku dražší.

Kapela Našrot:

| Video: Youtube