Novinky na návštěvníky nečekají ani co se týče koronavirových opatření. „Loni jsme byli v podstatě v té samé situaci, už tedy máme určité zkušenosti. Roušky být při venkovních sportech nemusí, takže jen budeme dohlížet, aby se lidé příliš neshlukovali. Navíc většinou k nám stejně chodí rodiny nebo skupinky známých, takže to nebude problém,“ potvrdil Kaiser.

Provoz na Kadlečáku

* každý víkend
* od 10.00 do 18.00 hodin
* 1 jízda – 50 korun
* 3 jízdy – 100 korun
* 5 jízd – 150 korun

Totožný zůstává i počet vozítek. K dispozici tak bude šest horských kar a jedna horská koloběžka. „Jedinou změnou oproti loňsku budou nová kola u jedné káry,“ zasmál se Kaiser.

S letní atrakcí přišli na Kadlečáku před třemi lety. Za tu dobu se našla řadu příznivců. „Chodí pár místních, ale většinou jsou to cizí. Hodně sem jezdí Pražáci, Brňáci, ale byli tu třeba i Holanďané,“ vyjmenoval Kaiser.

Káry dokonce posloužily i jako zpestření jedné svatby. „Vozil se tady ženich, družičky i svatebčané. Jediná nevěsta zůstala pod kopcem, protože se bála o svoje šaty,“ zavzpomínal předseda.

Takto si návštěvníci užívali jízdu loni

Jak dodal, i vzhledem k loňské hojné návštěvnosti doufají, že alespoň částečně zalepí zimní ztráty. „Lidé už si docela zvykli, že tady ta možnost přes léto je, tak snad něco vyděláme,“ vyslovil Kaiser na závěr své přání.