Přednáška se uskuteční ve středu od 10 do 11.30 hod.

Citová vazba dítěte se utváří během prvních měsíců po narození. Dítě v tomto období intuitivně vyhledává emocionální i fyzickou blízkost vůči pečující osobě (matce, otci a dalším), pocit bezpečí, jistoty a bezpodmínečného přijetí.

Jak (a lze vůbec) rozpoznat jistou citovou vazbu od ostatních? Jakým způsobem typ citové vazby ovlivňuje vývoj dítěte? A lze citovou vazbu nějakým způsobem měřit? Přijďte hledat odpovědi společně s námi! Cena za přednášku je 50 korun.

Family Point dále připravil i přednášku na téma Hubnutí jen běžnými potravinami. Akce se uskuteční také ve středu, a to od 14 hodin.

Hubnutí je často velmi složité, jedno je ale jisté, hubnout můžete jen s běžnými potravinami. Nemusíte kupovat žádné koktejly, doplňky nebo tablety. Stačí jen správně jíst a hubnutí půjde samo.

Důležité je dodržovat několik základních pravidel, která jsou podstatná při zdravém hubnutí. O tom všem přijde do Family Pointu povyprávět žena, která sama dokázala zhubnout 45 kilogramů, a tím se jí změnil celý život.

Beseda Aleny Lexové, která je diplomovaná zdravotní sestra v oboru dětská sestra, výživová poradkyně (zvlášť má specializaci na výživu dětí, těhotných a kojících žen) a také fitness instruktorka. Budete mít možnost probrat otázky výživy, motivace, co je ta vaše brzda v tom, že změnu nedokážete uskutečnit.

Všechny přednášky, stejně jako veškeré služby a aktivity spojené s Family Pointem, může kdokoliv z veřejnosti navštívit bezplatně.

Family Point je k dispozici v Horní ulici 197 v Havlíčkově Brodě každý všední den od 8 hodin do 16 hodin a v pátek do 14.30 hodin.

Více informací získáte na telefonu 734 694 487 případně e-mailové adrese: havl.brod@familypoint.cz, webu www.vysocina.familypoint.cz, nebo FB: www.facebook.com/FamilyPointHB.