Korálky pro děti

Od 9 do 12 hodin se děti od 8 let – začátečníci – mohou naučit vyrábět krokodýla nebo berušku z korálků. Pokročilejší budou mít připraveny náročnější návody. Vstupné je 50 korun, nezapomeňte svačinku.

Letní výtvarné dílny jsou připraveny i pro dospělé. První se koná ve středu 23. července (a stejná i ve čtvrtek 7. srpna) od 13 do 15 a od 15 do 17 hodin.

Jejím tématem bude Tiffany – šperky a dekorace ze skla. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé a zájemci se mohou těšit na tradiční dílnu, v níž si vyzkouší řezání, broušení a pájení skla.

„Za dvouhodinovou lekci stihnete vyrobit třeba přívěsek na krk a náušnice či drobnější bytovou dekoraci. Podle zájmu se však můžete přihlásit na obě navazující lekce," prozradila lektorka Jiřina Kopicová. Dodala, že cena je 150 korun za dvouhodinovou tiffany dílnu.

Přihlaste se závazně předem

Na všechny dílny je potřeba se u Jiřiny Kopicové přihlásit na e-mailu: kopicova@ galeriehb.cz či čísle 739 329 160. Při rezervaci uvádějte jméno a věk dítěte a telefonický kontakt na vás. Rezervace je závazná, v případě neúčasti je nutné se omluvit.

Termíny je možné rezervovat nejpozději dva dny před konáním dílny. Dílny se konají za předpokladu, že se obsadí minimálně polovina kapacity dílny.