Zvlášť, když ze zápisu před utkáním a při rozbruslení viděli, že k nim přijelo mužstvo v silně okleštěné sestavě. Pro pracovní či studijní zaneprázdnění a zranění chyběli Hamarič, Hajšman, Kadlec, Fibikar, Vácha, Kadlec, Kraučuk, Svoboda a Žemlička. Trenéři tak museli povolat několik juniorů.

KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA
Č. TŘEBOVÁ – CHOTĚBOŘ 2:4

V první třetině se hrál vyrovnaný hokej, obě mužstva měla pár slibných šancí, hostující mladíci se postupně rozkoukávali. První branku zápasu vstřelil ve 14. minutě domácí Zadina, který se ve středním pásmu dostal za záda hostujících obránců a zakončil svůj nájezd. Druhou část hosté necelou minutu dohrávali v oslabení. Dále se hrál rychlý hokej z obou stran, domácí silně přidali, leč nedokázali Peška překonat. A tak udeřilo na druhé straně, když během minuty nejdříve Petržílek a po něm Eis překonali domácího brankaře. To byl těžký úder pro domácí hráče.

Kohouti hnáni publikem v poslední části prostě museli se stavem něco udělat, byl jich plný led a na Peška se valil jeden útok za druhým, ale ten držel jako žula a přiváděl domácí k zoufalství.

Když ve 44. minutě opět Eis ujel a dal na 1:3, bylo s Kohouty zle. Ve snaze zápas vyrovnat, začali v rozehrávce kupit chyby a tak je ve 49 min. potrestal Dvořák a na tabuli svítilo 1:4 pro hosty. A přišel zákonitě další tlak domácích. Chotěbořští se semkli a na čele s gólmanem Peškem, který měl šedesát zákroků, dovolili domácím v posledních vteřinách zápasu pouze snížit na konečných 2:4.

Branky Chotěboře: Petržílek, Eis 2, Dvořák. Vyloučení: 2:4. Třetiny: 1:0, 0:2, 1:2. Chotěboř: Pešek (Coufal) – Veselý, Krejčí, Heřmanský, Ludvík, Novotný, Müller – Dvořák, Š. Činčila., Eis, Málek, Hospodka, Petržílek, Adamec, Coufal, B. Činčila.