Na koncertu pod okny zaznělo country i lidovky. „Je to taková směsice písniček, které jsou známé, aby si mohlo zazpívat i publikum, a vystoupení si tak užít s námi,“ přiblížil jeden z muzikantů Pavel Miřátský.

„Je to prostě klasika ze zpěvníků Já písnička. První zkouška vypadala tak, že jsme si je prolistovali a vybrali ty písničky, které by se mohly líbit posluchačům a zároveň se nám hezky hrály,“ doplnila jeho kolegyně Kristýna Slabá.

Zazněla i píseň Kde domov můj. „Hrajeme ji od našeho třetího vystoupení a dodala tomu takovou lepší úroveň. Nehrajeme ji však jako hymnu, ale jako píseň z Fidlovačky,“ řekl Pavel.

Studenti sklidili u důchodců velký úspěch. „Zpívali si s námi a tleskali. Vždy je skvělé, když ta energie jde nejen ven, ale i zpátky. To člověka neskutečně nabíjí,“ pochvaloval si Pavel. „Myslím, že to byla krásná tečka za první sezonou,“ přidala se Kristýna.

Teď si dají od hraní na čas pauzu. „Čekají nás dva měsíce prázdnin. Po nich se ale plánujeme scházet dál a trénovat, takže věřím, že se domluvíme i na dalších vystoupeních,“ dodal Pavel.