Zpěvačka Helena Vondráčková měla přijet na koncert do téměř vyprodaného kulturního domu Ostrov v pátek 15. září. V den koncertu se ale pořadatelé i fanoušci dozvěděli nepříjemnou zprávu. „Helena Vondráčková z důvodu úrazu překládá páteční koncert v Havlíčkově Brodě. Dnes nad ránem ji sanitka převezla do nemocnice,“ objevilo se nečekaně na sociálních sítích zpěvačky.

O zrušeném koncertu hned informoval i Deník. „Helenka nad ránem upadla a udeřila se do hlavy. Zavolali jsme raději sanitku, ta ji převezla na vyšetření do nemocnice,“ doplnil informaci manažer a manžel Heleny Vondráčkové Martin Michal.

Jak později zpěvačka sama uvedla, nepřivodila si žádné vážnější zranění. Pohmožděniny jí však nedovolily vystoupit právě v Havlíčkově Brodě. Pro koncert v tamním kulturním domě Ostrov organizátoři našli ihned nový termín, a to čtvrtek 26. října. „Vstupenky z odloženého koncertu samozřejmě zůstávají v platnosti,“ reagoval na změnu ředitel Ostrova Ondřej Rázl.

Zdroj: poskytl KD Ostrov

Pro zájemce, kteří nemají ještě koupený lístek, a chtějí na koncert do Havlíčkova Brodu zavítat, má ředitel kulturního domu dobrou zprávu. „Rozšířili jsme nabídku vstupenek o balkon, několik posledních volných lístků tak ještě zbývá,“ potěšil fanoušky týden před přeloženým koncertem Rázl. Vystoupení Heleny Vondráčkové začíná v kulturním domě Ostrov ve čtvrtek 26. října v sedm hodin večer.

Antonína Axmana (na snímku) vystřídá ve vedení KD Ostrov Ondřej Rázl.
Kulturní dům Ostrov mění vedení. Ředitele Axmana vystřídá Ondřej Rázl

Kvůli zdraví musela nečekaně svůj koncert přeložit i zpěvačka Lucie Bílá. Ta měla vystoupit v kulturním domě v Třešti na Jihlavsku ve středu 18. října. I tomuto zrušeném koncertu se Deník věnoval.