Hlasuje se na webových města Havlíčkův Brod. Radnice vytipovala hned několik možností. Nabízí se lokalita Plovárenská (mezi studánkou a skautskou klubovnou), areál základní školy Wolkerova nebo prostor mezi ulicemi U Pekárny a Zahradní. Dále je ve hře lokalita Výšina, Zahradnického (nad rybníčkem), Rozkošská (kousek od čerpací stanice), u Billy (naproti stávajícímu hřišti) a také místo vedle areálu letního koupaliště. 

„Výsledky ankety potom budou předány společnosti Lidl, která si sama po osobní prohlídce všech třech míst a zohlednění názoru občanů, vybere následně cílové místo pro hřiště,“ informovala na facebooku správkyně stránky Lenka Čaňková.

Lesní družstvo Přibyslav.
Jak jsme žili v Československu. Lesní družstvo v Přibyslavi

O vítězství Havlíčkova Brodu v únoru rozhodlo neuvěřitelných 35 018 hlasů. Brod přitom dokonce získal nejvíce hlasů ze všech kategorií. „To je vzhledem k počtu obyvatel úžasný výsledek, když si vezmu, že v soutěži hlasovala i města, která mají nad sto tisíc obyvatel. Těm, co Brodu dali svůj hlas, patří náš dík,“ uvedla jedna z členek podpůrné facebookové skupiny Bitva o Rákosníčkovo hřiště pro HB.