Původně měl být dětský den v rámci Majálesu v pátek od dvou hodin odpoledne ve Sportovním areálu Plovárenská. Organizátoři ho ale kvůli špatnému počasí přesunuli do prostor havlíčkobrodského gymnázia. Od půl desáté večer potom z areálu na Plovárenské startuje charitativní noční běh po osvětlené cyklostezce.

Sobotní program začíná shodně o půl druhé jak přednáškami v Klubu Oko, tak korunovací krále a královny Majálesu na Havlíčkově náměstí. Od půl desáté večer akce na náměstí končí a účastníci se mohou přesunout do nedalekého Klubu Oko na afterparty.

Siláci a sportovně založení lidé si přijdou v sobotu na své v parku Budoucnost. Tam se od deváté dopoledne koná soutěž Havlíčkobrodský Strongman. Veřejnost si stanoviště může projít od jedné do třetí hodiny odpolední. Registraci do soutěže siláků najdou zájemci na těchto webových stránkách.

close Program letošního ročníku Majálesu v Havlíčkově Brodě. info Zdroj: Deník/Markéta Evjáková zoom_in Program letošního ročníku Majálesu v Havlíčkově Brodě.