Zkoušel všechno možné: od vincentky až po teplé mléko. „To se nedá předpokládat. Stalo se, přesto jsem však ze sebe vydal maximum. A do Chotěboře se ještě vrátím, abych ukázal stoprocentní výkon,“ tlumočil slova Malátného po koncertě jeho manažer Martin Pokorný.

Fanoušci, kterých se do místní sokolovny vešlo neuvěřitelných tisíc, to však svým oblíbencům podle všeho odpustili. „Myslím si, že nikomu z nás to nevadilo. Velmi rádi jsme Michalovi se zpíváním pomohli. A takovou atmosféru, jaká tady byla, jsem už dlouho nezažila,“ podotkla s úsměvem například fanynka Lucie.

Spokojený byl i pořadatel Pavel Halama z Panského domu, kde už několik let funguje Tančírna – oblíbený hudební klub českých kapel. „Jsem nadšený jak z koncertu, tak z toho, že se sem podařilo Chinaski vůbec přivézt. Děkuji lidem, kteří přišli a zároveň se omlouvám těm, na které se nedostalo,“ dodal Pavel Halama a tím zároveň vysvětlil, proč se koncert Chinaski konal v kapacitně větší sokolovně.

Už 23. listopadu se hudební nadšenci mohou těšit na další dávku dobré muziky: v Tančírně vystoupí Vítkovo kvarteto, které předvede nejenom legendární kousek Pražský démon.

Vysočinka o víkendu hrála v Havlíčkově Brodě.
Světluška o víkendu svítila na Ostrově