Na jejích koncertech je vždycky veselo. Vystoupení své oblíbené zpěvačky si nechtěla nechat ujít malá Stela Provazníková. „Míšu znám jen z televize. Moc se na ni těším,“ svěřila se malá Stela. Do divadla přišla v doprovodu tatínka. Jana Vašíčková si s sebou vzala maminku. „Nešlo to jinak. Míšu musíme vidět. Její písničky nám zní doma snad dvacet hodin denně,“ usmála se maminka.

Pro páteční odpoledne zpěvačka vybrala cestu po moři směrem do Afriky mezi opice a slony. Na pomoc si s sebou vzala malou zpěvačku Lucii Habadovou. Do vystoupení zapojila i dětské diváky, kteří si s ní mohli na pódiu zazpívat.

Michaela Růžičková se narodila v Ostravě. „Byla jsem hyperaktivní dítě,“ prozradila o sobě. Vystudovala gymnázium a Vysokou školu Báňskou v Ostravě. Tento obor má k hudbě sice hodně daleko, ale písničky, krátké veršované pohádky a básničky začala textařka psát v patnácti letech. K tvorbě pro děti se dostala až o mnoho let později. Její první CD přišlo na svět přesně před dvaceti lety. „Od té doby jsem napsala asi 150 písniček,“ upřesnila Růžičková. Úspěšnost skladeb testuje na vlastní rodině. Jednu písničku napsala i pro dobročinnou organizaci Kapka naděje.