„Návštěvníci se mohou těšit na zimní kolekci, která bude zahrnovat jak různé bundy, paleta, šály, přehozy, kabátky, tak i doplňky. Nebude chybět ani oblečení pro pány. Pro diváky je důležité určitě i to, že všechny předváděné kusy bude možné po akci koupit," informuje za pořadatele Adéla Halamová.

Letošní zimě budou vévodit přírodní i umělé kožešiny, z barev je to černá, béžová, šedá, ale například 
i zářivá červená. K vidění bude oblečení jak elegantní, tak i volnočasové. Jana Klimešová představí nejenom modely světových značek, ale také jedné české, jejíž tváří je moderátorka Lucie Borhyová. Módní přehlídka Jany Klimešové se v Tančírně Panského domu konala již začátkem letošního roku a zaznamenala velký úspěch.

„Myslím si, že móda a vše, co je s ní spojené, tu obecně trochu chybí," vysvětluje si obrovský zájem o tuto akci Adéla Halamová. „I proto bychom rádi v pořádání módních přehlídek pokračovali. Móda se bude do Panského domu vracet i prostřednictvím jiných akcí. Pozitivní ohlasy z první přehlídky mne velmi motivovaly," říká koordinátorka prosincového eventu.

Raut a afterparty

V rámci přehlídky vystoupí v sobotu saxofonista Míra Bureš. Pro všechny bude také připraven raut s následnou aferparty s DJem Lukym. Akcí bude provázet Dita Halamová. „Přejeme si, aby se lidé přišli k nám vánočně naladit, odpočinout si, vidět něco hezkého. Moc se na všechny těšíme a věříme, že si společně s námi večer maximálně užijí," dodávají pořadatelé z Panského domu.

Erika Nováková