„Opět se tedy otevírá dobrá příležitost všem, kteří chtějí investovat do svého vzdělání a odpovědně se připravit ke studiu na kvalitních vysokých školách,“ vzkazuje budoucím studentům ředitel gymnázia, Hynek Bouchal.

Na středu 7. února 2018 od 14.00 si havlíčkobrodské gymnázium připravilo informační den, který následuje bezprostředně po vyhlášení kritérií přijímacího řízení. Kritéria byla vyhlášena koncem ledna. Zájemci o studium si budou moci vyzkoušet další verzi přijímaček nanečisto, všem příchozím pedagogové a vedení gymnázia pomohou a poradí s administrací přihlášek na střední školy.

Trénink na přijímací zkoušky

„Stejně jako v předchozích letech, připravujeme i letos bezplatné tréninkové kurzy, které povedou naši češtináři a matematici. Účastníky seznámí s tím, co všechno se od zájemců o studium na gymnáziu očekává,“ upřesňuje ředitel.

Kurzy se konají vždy ve středu. První dva tréninkové kurzy už byly v únoru. Ten nejbližší termín tréninkového kurzu je 7. a 14. března od 14.15, kurzy budou trvat devadesát minut.

Celý tréninkový maraton zakončí havlíčkobrodské gymnázium třetí verzí přijímaček nanečisto, které opět vytvoří pedagogové gymnázia a které proběhnou ve středu 4. dubna 2018 od 14.00.