Středisko, které získalo třetí místo v žebříčku Nejlepší camp roku 2013 v kraji Vysočina, čímž se dostali do TOP 50 campů, však chystá i hudební nášup. Ten startuje v pátek od 20 hodin, kdy tu zahraje oblíbený Jarda Bílek a jeho parta.

„Užijete si večer plný známých písní, neotřelých vtípků a dobrých kamarádů! Kdo chce, může tančit – ale zpívat budou prostě všichni," slibují pořadatelé akce, Kateřina a Pavel Zavadilovi.

Soutěž pro všechny pejsky je připravena na sobotu a nese název O mořského vítěze.

„Milí pejskové. Přijďte opět ukázat v celé parádě svou krásu, předvést, jak jste poslušní, ukázat, jaké neobyčejné kousky umíte či rozesmát přihlížející svou bezprostředností a originalitou. Obdivován bude každý účastník, to si pište! Máme spoustu kategorií, všichni vítězové obdrží krásné a hodnotné ceny a každý účastník dárek. Neváhejte, a štěkejte tak dlouho, až si účast prosadíte. Své majitele, krmitele a chovatele vezměte s sebou," dodávají Zavadilovi.

O mořského žrouta

Druhá sobotní soutěž už bude výhradně o lidech. Koná se na stejném místě od 18 hodin, ovšem jmenuje se O mořského žrouta. Jde o druhý ročník soutěže v pojídání grilovaných kuřat.

„Vyhlašujeme druhý ročník pojídací a popíjecí soutěže. Jedlíkům budeme servírovat stejně jako minulý rok grilovaná kuřata s kyselou okurkou a chlebem, k dispozici bude též voda na zapíjení. Pijáky si opět vyzkoušíme z dovedností konzumace piva," slibují pořadatelé.

A maxisoutěžní víkend uzavře v neděli od 11 hodin soutěž O zlatou šlapku a půjde o turnaj ve šlapání na šlapadlech. Stačí mít odvahu, smysl pro humor, sílu v nohách, prima parťáka, velkou dávku štěstí.

„V momentě startu zaručujeme šlapadlo na vodě, suché oblečení, kompletní a nerozhádanou posádku – po startu již neručíme za nic," doplňují s humorem Zavadilovi.