První díl třetí série kriminálního seriálu Odznak Vysočina se objevil na obrazovkách TV Nova v neděli 12. května deset minut před půl devátou večer. Diváci se mohou těšit celkem na osm nových dílů a setkávat se opět budou s kompletní pěticí vyšetřovatelů v čele s Monikou Hilmerovou coby Danou Skálovou.

Diváci se v nových dílech mohou těšit na již známé tváře seriálu, herce Michala Suchánka, Martina Hofmanna, Patrika Děrgela, Simonu Hába Zmrzlou, Martinu Jindrovou či Barbaru Lukešovou. Ve vedlejších rolích se objeví například Kristýna Nováková, Robert Mikluš, Pavel Soukup, Jan Šťastný, Pavla Gajdošíková, Jan Hrušínský či Ivana Andrlová.

První díl třetí řady televizního seriálu se promítal ve středu 24. dubna v Ledči nad Sázavou
Odznak Vysočina. Úvodní díl nové řady seriálu viděla Ledeč jako první

V epizodních rolích se potom v seriálu objeví například herci Saša Rašilov, Marek Daniel nebo Martina Preissová.

Tématem a spojovací linkou ve třetí řadě seriálu bude naplňování osobních ambicí. „Už potřetí se vracíme na Vysočinu s celou naší partou vyšetřovatelů a samozřejmostí jsou nové kriminální případy, které jsou opět inspirované skutečnými událostmi. Diváci se můžou těšit i na soukromé linky vyšetřovatelů a můžu prozradit, že hlavní roli v nich tentokrát bude hrát Vašek Kocián v podání Patrika Děrgela, který se díky touze po uznání dostane na šikmou plochu,“ komentovala kreativní producentka TV Nova Iva K. Jestřábová.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Odznak Vysočina: Hledáme se na záběrech a tipujeme místa, říkají obyvatelé Ledče

Zdroj: Deník/Štěpánka Saadouni