„Partnerské konstelace umožní účastníkům podívat se na potíže, které řeší ve svých partnerských vztazích. Pochopení minulosti někdy rozsvěcí světlo nad současností, což může být krokem k objasnění partnerských, rodinných neshod, problémů při hledání partnera nebo neshod s okolím.

Poutavou přednášku povede Jan Sobotka, vedoucí Terapeutické komunity SEJŘEK," uvedly pořadatelky.

Všechny přednášky, stejně jako veškeré služby a aktivity spojené s již zmiňovaným Family Pointem, může kdokoliv z veřejnosti navštívit bezplatně.

Family Point je místo přátelské a otevřené rodině.

Přístup tam je bezbariérový a poskytuje maminkám prostor pro přebalení, nakojení nebo ohřátí dětské stravy a dětský koutek. Zároveň slouží jako informační centrum o možnostech rodinných aktivit a službách pro rodinu v Kraji Vysočina.

K tomu ještě nabízí bezplatný internet či informace o poradenských službách, které se vážou k rodinné problematice.

Veškeré aktivity jsou pro všechny velké i malé návštěvníky zdarma.

Family Point je k dispozici všem zájemcům o tyto služby v Horní ulici v Havlíčkově Brodě každý všední den od 8 hodin do 16 hodin a v pátek do 14.30 hodin.

Více informací zájemci získají na telefonním čísle 734 694 487 případně emailové adrese: havl.brod@familypoint.cz, webových stránkách www.vysocina.familypoint.cz nebo facebooku: www.facebook.com/FamilyPointHB.