Chcete si dopřát cukroví bez výčitek a následných kil navíc? Máme pro vás rady na pečení, které vám pomohou z kalorické bomby udělat zdravou dobrotu. Přednášku a následnou diskuzi povede Alena Lexová, (diplomovaná zdravotní sestra, obor dětská sestra, výživová poradkyně). Ta má zvláštní specializaci na výživu dětí, těhotných a kojících žen a rovněž je také fitness instruktorka.

Všechny přednášky, stejně jako veškeré služby a aktivity spojené s již zmiňovaném Family Pointem, může kdokoliv z veřejnosti navštívit bezplatně.

Family Point je místo přátelské a otevřené rodině. Přístup sem je bezbariérový a poskytuje maminkám prostor pro přebalení, nakojení nebo ohřátí dětské stravy a dětský koutek. Zároveň slouží jako informační centrum o možnostech rodinných aktivit a službách pro rodinu v Kraji Vysočina.

K tomu ještě nabízí bezplatný internet či informace o poradenských službách, které se vážou k rodinné problematice. Veškeré aktivity jsou pro všechny velké i malé návštěvníky zdarma. Family Point je k dispozici všem zájemcům o tyto služby v Horní ulici v Havlíčkově Brodě každý všední den od 8 hodin do 16 hodin a v pátek do 14.30 hodin.

Informace získáte na tel. čísle 734 694 487 případně emailové adrese: havl.brod@familypoint.cz, webových stránkách www.vysocina.familypoint.cz nebo facebooku: www.facebook.com/FamilyPointHB.