On-line předporodní kurz povede porodní asistentka Denisa Dostálová . První termíny jsou 26.1. a 9.2.2021 v 17.30 hodin. „Přes mobilní aplikaci Microsoft Teams umožníme zájemcům absolvovat předporodní kurz, na nějž se musí předem přihlásit na tel. čísle 569 472 397. Dva dny před termínem kurzu pak zveřejníme přihlašovací odkaz na našich webových stránkách,“ vysvětlila postup porodní asistentka.

Dále brodská porodnice nabízí rodičkám osobní konzultace s lékařem Petrem Janovským a porodní asistentkou Denisou Dostálovou. Nastávající matky a jejich partneři mají možnost s lékařem konzultovat svá přání, popovídat si o vedení porodu a možnostech předporodní i porodní péče v nemocnici. Jak zdůraznila mluvčí Černo konzultace jsou bezplatné. Objednání též na tel. čísle 569 472 397.

Například v domě s pečovatelskou službou měli ordinovat dva zubaři.
Ždírci přislíbili 300 tisíc na vybavení ordinace, zubaře ale hledají marně

Třetí možností pro nastávající matky je on-line emailová poradna, kterou vede zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení Erik Lajtman. Ten na svém emailu erik.lajtman@onhb.cz zodpovídá matkám jejich dotazy stran předporodní i poporodní péče do 48 hodin.