V Jemnici tento pachatel kradl úplně stejně již 27. září 2006. 17. prosince loňského roku se o loupež v jemnické spořitelně jen pokusil. Pracovnicím se tehdy jeho chování zdálo podezřelé, začaly s ním tedy komunikovat, on jim pouze sdělil, že si zapomněl peněženku a odešel.


Jedná se o muže silnější postavy ve věku okolo pětatřiceti let, vysokého 180 centimetrů, má oválný obličej. Naposledy měl černou bradku a byl oblečený do černé látkové bundy a džínsových kalhot. Na hlavě měl černou kšiltovku a přes ni ještě kulicha.

Na Třebíčsku loupil ještě dvakrát, jednak v Jaroměřicích nad Rokytnou 20. prosince 2007 a před tím v Moravských Budějovicích počátkem února téhož roku.

V prosinci loňského roku při přepadení v Jaroměřicích byl naopak neoholený, měl zřejmě paruku z delších černých vlnitých vlasů a na levé tváři náplast.

Oblečený byl do červenočerné zimní bundy s bílými pruhy na rukávech a na hlavě měl černou kšiltovku s nápisem toyota. I tehdy si odnesl hotovost ve výši řádově několika desítek tisíc korun.

Z jaroměřického místa činu stejně jako ve většině ostatních případů odjel na kole.
Jeho akční rádius je ale zřejmě mnohem větší.

„Kriminalisté jej spojují se stejnou trestnou činností v okrese Jablonec nad Nisou a v Mikulově. V Železném Brodě se nakonec o přepadení pouze pokusil, v Mikulově se mu to ale povedlo,“ nastínila mluvčí třebíčských policistů Marcela Lavická.

Pokaždé si odnáší obdobný finanční obnos, k dnešku tedy výsledná částka přesahuje půl milionu korun.