"Město Havlíčkův Brod v rámci projektu Zdravé město a místní Agenda 21 spolupracuje s veřejností na rozvoji města prostřednictvím různých setkání. Jednou z metod je veřejné projednání. To je i letos zaměřené na společnou diskusi o tématech, která veřejnost vnímá jako potřebná a navrhuje se jimi zabývat,“ informovala za město koordinátorka projektu Marie Kudrnová.

Společné setkání – Veřejné fórum je připraveno na středu 12. září 2018 od 16.00 hodin v klubu OKO na Smetanově náměstí. Hlavním tématem bude řešení problémů města Havlíčkův Brod pro období 2019 a 2020. Diskuse k problémům města bude probíhat týmově v tematických skupinách: Životní prostředí; Školství, výchova a vzdělávání; Veřejná správa, podnikání či sociální oblast.

"Také letos, po úspěšném loňském roce, bude připraven stůl pro mladé, které chceme touto cestou zapojit do diskusí o rozvoji města,“ konstatovala Kudrnová. Návrhy, které vzejdou z tohoto setkání, budou poté ověřeny veřejnou anketou následně předloženy vedení města.