Havlíčkobrodsko – Ve fotbalové I. B třídě si další dvoubodovou ztrátu připsali fotbalisté Mírovky, kteří doma s Tisem pouze remizovali 1:1.

MÍROVKA – TIS 1:1

Od začátku se hrál oboustranně svižný fotbal, ale bez výraznějších šancí. Gólu se diváci dočkali ve 29. Minutě, kdy Rásl trestným kopem našel Netopilíka, který překonal Havla v brance Tisu. Hned po přestávce se hostům podařilo zásluhou Miřátského vyrovnat, který zblízka prostřelil Beděru.

Od této chvíle měli domácí mírnou převahu, kterou utnul svým vyloučením Kaplan. Přesilovou hru Tis nevyužil, proto si oba týmy body rozdělily.
Góly: 29. Netopilík – 47. Miřátský. Rozhodčí: Krondráf. ŽK: 2:2. ČK: 1:0. (82. Jan Kaplan). Diváci: 70. Poločas: 1:0. Mírovka: Beděra – Martínek, Rásl, Hejl, D. Dvořák – Freundenreich, Netopilík, Lacina, Semelka (87. Švec) – Němec, Kaplan. Tis: Havel – Bárta, Mišta (66. Šiška), Mareš, Rosecký – Miřátský (63. Sládek), M. Kozlík, Zezulák, Vala – Vacek, T. Kozlík (58. Chlad).

LÍPA – KOŠETICE 0:2

V Lípě se odehrál remízový zápas. Košetice byli v prvním poločase důraznější, díky kterému se dostali do vedení zásluhou T. Vejsada. Domácí převzali iniciativu na své kopačky, „košetický utobus" zaparkovaný před brankou překonat nedokázali, a to ani v početní výhodě, kterou hráli pětasedmdesát minut. Navíc ještě Havel neproměnil pokutový kop.
Góly: 14. T. Vejsada, 90. Papež. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (25. A. Vejsada). Diváci: 93. Poločas: 0:1. Lípa: Pešák – Šimek, Sláma, Souček, Krpálek – Souček, Fejt, Rosecký, Kříž – Špiňar, Havel (78. Jaroš).

BUDÍKOV – CHOTĚBOŘ B 0:7

Domácí hráli v hodně slátané sestavě a zápas se jim hrubě nepovedl. V prvním poločase ještě živili naději na solidní výsledek, ale Kohout jim dál gól do šatny, což rozhodlo. Po přestávce domácí obrana chybovali, hosté si na hřišti dělali, co chtěli. V rozmezí deseti minut vstřelili čtyři góly, pohromu Budíkova završil pět minut před koncem proměněním penalty Šimoňák.
Góly: 18., 45. a 61. Kohout, 54. Málek, 59. Běloušek, 64. a 85. Šimoňák (druhý PK). Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Chotěboř B: Chalupa – Šimon (65. Fiala), Čapek, Málek, Tůma, Kohout, Běloušek, Koutný, Krédl (81. Ledvinka), Šimoňák, Ondráček (46. Janda).

PACOV B – HERÁLEC HB 0:3

Pacov nezačal špatně, ale šance neproměnil a penalta za zákrok na Gavreckého se nepískala. Naopak na druhé straně z uctivé vzdálenosti napřáhl ke střele Král a trefil se nádherně. Míč se zatřepetal v šibenici. Vzápětí Vašák zvýšil z penalty na 0:2 a tak také skončil poločas. Po přestávce se hrálo na polovině hostů, jenže ze strany Pacova se jednalo o marné dobývání branky. Udeřilo na druhé straně, přes dva hráče přešel Vašák a upravil na konečných 0:3.
Góly: 14. Král, 20. a 71. Vašák (první PK). Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Herálec HB: Nermut – Ulrich, Hrala, Paclík, L. Stojan, J. Stojan (83. Dobrovič), Josef Pátek, Kohout, Král, Vašák (79. Komůrka), Jakub Pátek (65. Filínský).

ČERNÍČ – ŠTOKY 1:0

Prvních deset minut se domácím příliš nevedlo kombinovat a dostávat do tlaku, ale pak se jejich hra rapidně zlepšila a začaly přicházet i šance. Jednou se otřásla za Exnerem branková konstrukce, další tři tutovky vyzněly také doprázdna. Černíč nastoupila i do druhé půlky hodně aktivně, ale v zakončení to skřípalo. Jednou se rozezvučelo břevno, další dvě šance neskončily tam, kde měly. Rozhodující moment přišel až po hodině hry, kdy Pavel Novák vystihl špatnou malou domů od stopera a přehodil bezmocného Exnera. „Před utkáním jsem týmu domluvil, protože poslední dvě kola jsme hráli hrozně, a kluci si to vzali k srdci," řekl kouč Černíče František Distel.
Gól: 60. Pavel Novotný. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas 0:0 Štoky: Exner – Miksa, Gleixner, Stehlík, Havel – A. Dáňa, Fic (71. Kunc), Šprla, Holík (46. Kubát) – žila, Lóži (46. Prokš).