Staré Ransko porazilo přibyslavské béčko a ztrácí na svého soka čtyři body. Oba celky ještě mají vzájemný zápas k dobru. Třetí Lučice porazila vysoko Šmolovy a na postup jí chybí šest bodů, ale má o zápas víc.

Ve třetí třídě je jasný „zlatý“ tým. Stejně jako loni ve čtvrté třídě, tak i letos o soutěž víš klátí jednoho soupeře za druhým céčko Havlíčkova Brodu. O víkendu vyhrál 9:2 v Lípě a jeho skóre vstřelených branek je neuvěřitelné – 111, a to ještě není konec. Ještě chybí pět kol.

OKRESNÍ PŘEBOR, 22. KOLO

LUČICE – ŠMOLOVY 9:1
Góly: Pecha, Lančarič 5, Kolář, Švec 2 – Bdžoch. Rozhodčí: Muzikář. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 4:0. Lučice: Lapáček – Pecha, Herman, Blažek, Lančarič, Zvolánek, Megela, Pavlík, Mazuch, Švec, Kolář. Střídali: Jiráček, Hrubý, Čapek. Šmolovy: Tichý – Kulhánek, V. Kučírek, Strašil, Vach, Toman, Dočkal, Kocman, Dvořák, Bdžoch, J. Kučírek.

S. RANSKO – PŘIBYSLAV B 3:2
Góly: Dohnal, Jaroš, F. Dymáček – Pátek, Málek. Rozhodčí: Neuvirth. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 1:1. S. Ransko: Žák – Jaroš, Říha, Kafka, Mišinger, Pecina, F. Dymáček, J. Dymáček, Dohnal, Vavroušek, Mrštík. Střídali: Losenický, Nepovím. Přibyslav B: Zvolánek – Mikulinec, Votava, Kárník, Pátek, Stejskal, Ondra, Musil, Flekal, Prchal, Sibera. Střídal: Málek.

SVĚTLÁ B – V. ŽĎÁR 3:0
Góly: Šmíd 2, Cenek. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Světlá B: Provazník – Vaňkát, Petrus, Kořínek, Filipský, Burda, Muzikář, Dibelka, Hradecký, Šmíd, Šimek. Střídal: Cenek. V. Žďár: Štefánek – Píbil, Lorenc, Kučírek, J. Nový, J. Kubát, Šimek, Vácha, Koten ml., Koten st., Píbil.

KEŘKOV – ROZSOCHATEC 0:2
Góly: Pelikán, D. Dundáček. Rozhodčí: Vojtíšek. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Keřkov: Prchal – Dobrovolný, Krečman, P. Pavlík, Sobotka, Čejka, M. Pavlík, Zvolánek, Šuška, Svoboda, A. Kunc. Střídali: Voda, Háněl. Rozsochatec: Peňáz – P. Dundáček, Bodlák, Brož, Plodík, D. Dundáček, Křivský, Fousek, Sizov, M. Venc, Pelikán. Střídali: R. Venc, Bílek.

D. VES – CHOTĚBOŘ C 4:3
Góly: Pospíchal 2, Cibulka, Čapek – Benák 2, Novák. Rozhodčí: Culka. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (90. Henzl). Diváci: 30. Poločas: 1:2. D. Ves: Rajdl – Hranický, J. Veselý, Vošický, J. Lukačina, Svoboda, Pospíchal, Cibulka, Žeguc, Kunášek, Čapek. Střídali: R. Veselý, Henzl. Chotěboř C: Kudla – Ledvinka, Hromádka, Haltuf, Čapek, Novák, Češík, Bělovský, Turek, Šimoňák, Benák. Střídali: Krédl, Lébl, Dobrovolný.

G. JENÍKOV – LIPNICE 3:2
Góly: Vlček 2, Dobrý – Rosenberg, Bláha. Rozhodčí: Plíšek. ŽK: 2:1. Diváci: 55. Poločas: 0:1. G. Jeníkov: Dušánek – Novotný, Dvořák, Forejt, Miřácký, Liška, Koten, Piskač, Vlček, Šulc, Dobrý. Střídali: Vlášek, Nebřenský. Lipnice: Kučírek – Bárta, Kubát, Dolejší, Tecl, Holcman, Rosenberg, Bláha, Šíma, Černý, Horák. Střídali: Bacák, Bláha, Lomák.

ORKOUHLICE – KOŽLÍ 2:1
Góly: Dolejší, Pešek – Šťastný. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 4:2. Diváci: 45. Poločas: 0:0. Okrouhlice: Neuvirth – Pešek, M. Strašil, Červený, M. Beránek, Prášek, Matějka, Jelínek, V. Strašil, Dolejší, J. Beránek. Střídali: Med, Švec, Zadina. Kožlí: Šafařík – K. Makovec, Plesl, Příhoda, Cicvárek, Radoš, J. Makovec, Janů, Šťastný, Veselý, Matěna.

ŠLAPANOV – Č. BĚLÁ 1:0
Góly: Šimek. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:3. Diváci: 55. Poločas: 0:0. Šlapanov: Rutsch – Patrik Dobrovolný, Vacek, Švajka, Turenič, Glózl, Šimek, Drahoš, Dvořáček, Petr Dobrovolný, Schafferhans. Střídali: Průša, Kocourek, Janata. Č. Bělá: Losenický – Klimeš, Souček, Sobotka, Harvalík, Klement, Tlustý, Pátek, Štefáček, Rakušan, Kolář. Střídal: Polreich.

SOBÍŇOV – D. MĚSTO 2:1
Góly: M. Ondráček, Kafka – Doležal. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Sobíňov: Veselý – Štěrba, O. Vopršal, Pfeffer, M. Vopršal, M. Ondráček, Říčan, Kafka, Starý, Zrzavý, Marek. Střídali: Hochman, Vrána. D. Město: L. Venc – Vodrážka, Doležal, Zikmunda, Jan Sklenář, F. Venc, Chlád, Krupička, Rumanovský, M. Venc, Mišta. Střídali: Janák, Jakub Sklenář.

MALEČ – HNĚVKOVICE 0:8
Góly: Fikar (vlastní), Geher, J. Šťastný (PK), M. Pajer, J. Chyba 3, O. Šťastný. Rozhodčí: Hernik. Bez karet. Diváci: 32. Poločas: 0:3. Maleč: Dušek – Tomášek, Fikar, Ležák, Aubus, Šimon, Musílek, R. Marek, D. Každan, Eis, Čermák. Hněvkovice: Peroutka – O. Šťastný, P. Rajdl, M. Pajer, J. Šťastný, Geher, J. Chyba, Končel, Večeřa, Nulíček, Těšínský. Střídali: Z. Rajdl, Červený.

LEŠTINA B – VĚŽNICE B 0:4
Góly: J. Prokeš 2, Krupička, Vavroušek. Rozhodčí: Fulier. ŽK: 3:1. Diváci: 30. Poločas: 0:2. Leština B: Kubát – Drahokoupil, L. Reichman, Mišovic, Kšíkal, Staněk, Havel, Pleva, Mrkvička, Zach, Bárta. Střídali: Vacata, M. Reichman, Miřátský. Věžnice B: Drahoš – J. Prokeš, T. Kunc, Chalupník, Krupička, Beneš, Štohanzl, O. Prokeš, Vlach, Brukner, Jan Enderle. Střídali: Novotný, Vavroušek, Nekula.

JEŘIŠNO – VÍSKA 0:4
Góly: Fikaer, R. Hýbl, Křivský, Kraibich. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (58. Turek). Diváci: 133. Poločas: 0:0. Jeřišno: Vojtěch – Musílek, Jelínek, Judas, Mejtský, Culka, Turek, Novotný, Doležal, Langer, Poul. Střídali: Hanousek, Vaněk. Víska: Urbánek – Houdek, Šlechta, M. Hýbl, Křivský, L. Málek, R. Hýbl, Lacina, Psota, Kufr, Fikar. Střídali: Kraibich, P. Málek, Filip.

LÍPA B – H. BROD C 2:9
Góly: P. Souček 2 – Němec 2, Nechvátal 2, Klofáč, Tůma 2, Kubát Udržal. Rozhodčí: Bohuněk. ŽK: 0:1. Diváci: 66. Poločas: 0:2. Lípa B: Marek Fejt – Meloun, P. Souček, Bouda, Sláma, Krpálek, Meruňka, Morkus, Brabenec, Matěj Fejt, Pešák. Střídali: Čížek, Zajíček. H. Brod C: Duben – Nechvátal, Klofáč, Stránský, Vrba, Fialka, Kuchta, Tůma, Fišer, Bouda, Němec. Střídali: Kubát, Udržal, Soukup.

NOVÁ VES – H. BOROVÁ B 1:2
Góly: M. Vávra – Šrámek, Antl. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Nová Ves: Bárta – Mrkvička, Jelínek, Hájek, Zápotočný, Sobek, M. Vávra, Šimek, Beneš, Závorka, Čížek. Střídali: Suchý, J. Vávra. H. Borová B: Lupták – Chlubna, Tonar, D. Frühbauer, Novotný, Šmíd, Šrámek, Paušíma, Antl, A. Frühbauer, Rakušan.

IV. TŘÍDA, SK. A – 15. KOLO

ŠTOKY B – KEŘKOV B 4:2 (4:0), Zeman, Lóži, Kubát, Fic – Šrámek, Čermák. ÚSOBÍ – LIBICE 2:2 (1:0), Heřmánek, Svoboda – Veselský, Novák. LUBAS KLUB SPORT – MÍROVKA B 1:0 (0:0), Jokl. ROZSOCHATEC B – ŠMOLOVY B 12:1 (5:0), Bílek, Bodlák, Plodík, Pleskač 3, Svoboda, Kiss 3, Dlouhý, Šulista – Vávra. VEPŘOVÁ – POHLED B 3:4 (1:1), Filip 2, Stehno – Hejkal 2, Halama, Bártík.

IV. TŘÍDA, SK. B – 15. KOLO

KOŽLÍ B – VILÉMOV 6:2 (2:0), Misar, Smítka, Šťastný, J. Makovec, Plesl, K. Makovec – Dibelka, Janouch. HERÁLEC – LEDEČ B 1:1 (0:0), Pátek – Holet. KOUTY – SVĚTLÁ C 4:1 (2:1), Mašek, Dvořák 2, Vykouřil – Domkář. K. LHOTA – HABRY B 0:0. D. MĚSTO B – LUČICE B 4:4 (3:2), J. Sklenář, F. Venc 2, Kvanka – Čapek 3, Arbelovský.

 1. Ledeč B⋌ 14 10 3  1 60:7  33
 2. Kouty⋌ 12  9 1  2 53:18 28
 3. Habry B⋌ 15  8 3  4 55:22 27
 4. K. Lhota⋌ 14  7 2  5 40:35 23
 5. Kožlí B⋌ 15  7 2  6 35:42 23
 6. Herálec B⋌ 14  5 2  7 42:39 17
 7. Vilémov⋌ 15  5 2  8 28:53 17
 8. Světlá C⋌ 15  4 2  9 28:47 14