Velké přednášky o chození s holemi (nordig walking) jsme z důvodu nestálého počasí přesunuli na jaro. Nově každé pondělí od 9 do 11 hodin máme takzvané Vycházkové dopoledne. Společně se projdeme v parku Budoucnost, v případě špatného počasí si v kanceláři Senior Pointu uvaříme šálek dobrého čaje nebo kávy,jen tak si posedíme a popovídáme. Pravidelně každý čtvrtek, již od loňského roku v době od 8 do 10 hodin, probíhá Zdravotní monitoring ve spolupráci se SZŠ a VOŠZ Havlíčkův Brod. Je možné si nechat od budoucích zdravotních sestřiček zcela zdarma změřit TK, BMI aGM (tlak, tuk a cukr) v těle. Od 9 hodin je možné využít lekci zdravotního cvičení, ovšem je třeba mít k tomu vhodné oblečení a pomůcky.

Pitný režim seniorům zajistíme my. Každý pátek od 9 do 11 hodin je možné navštívit naše rukodělné dílničky, kde vyrábíme to, co je právě aktuální (před Vánoci to byla vánoční výzdoba a dárečky), nyní pomáháme studentům gymnázia s výzdobou na jejich maturitní ples. V pátek si krom rukodělných aktivit ještě něco dobrého upečeme. Na úterý 27.1.2015 od 9 hodin se můžete těšit na první přednášku v tomto novém roce, a to na téma Prevence úrazů.

Stále platí, že v jakýkoli den můžete využít nabízených služeb, informace z oblasti života, které vás zajímají, informace o sociálních službách, úřadech, institucích, veřejných službách a podobně.

Je možné se u nás také zaregistrovat v rámci krajského projektu Senior Pasy, návštěvníci mohou rovněž využít dvou počítačů s internetem, k vyhledávání informací, nebo si u nás jen tak popovídat. Veškeré pravidelné aktivity, jak přednášky, tak i nabízené služby jsou určené pro seniory, muže i ženy od 55 let. Najdete nás v budově AZ CENTRA, bývalá Základní škola Rubešova, vchod je vzadu po červených schodech.

V období, kdy je sníh či namrzlo,je vhodnější využívat hlavní vchod do budovy směrem od kostela. K otevření dveří slouží zvonek, z důvodu větší bezpečnosti.

Otvírací doba
pondělí   8-12 (13-17 provoz Ččk)
úterý     8-12
středa    8-12 (13-17 provoz Ččk)
čtvrtek   8-12
pátek     8-12

Ilona Poutecká